Witaj gościu.
Nie jesteś zarejestrowany albo zalogowany, aby mieć pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj się
Witaj!





.

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podwyżki płac pracowników cywilnych wojska. 2016r.
Offline
darkb
Nowicjusz


*

7
0
01.08.2015
0
#31
a ja mam jedno krótkie pytanie, czy dostaniemy te podwyzki 180 zł od marca czy nic na tą chwilę nie wiadomo. czy plan spalił się już dawno odnosnie naszych uposażeń
Offline
qwerty
VIP


****

428
4
09.06.2009
3
#32
Wierzę, że tak jak kiedyś śp minister Szczygło - obecny minister on podniesie nas z kolan.
Pamietam jak sp Pan Szczygło jako szef BBN ,,wyraził ubolewnie nad zwalnianymi pracownikmi wojska''
Osa
Unregistered



 
#33
Bez wiary w slusznosc tego co robimy i do czego zmierzamy nic nie znaczymy Wychodzi na to że nic nie znaczymy bo wiary nie mamy.
Offline
kaska
VIP


****

324
4
06.12.2013
7
#34
W stosownym materiale wszystko zostało już opisane, więc nie ma potrzeby tego powtarzać. A poza tym jakby to wyglądało, że mundurowy miał by tu cokolwiek komukolwiek wyjaśniać. Wink
Jak wiesz, a na pewno wiesz, bo przecież o tym piszesz - to sam poinformuj. I nie miej skrupułów, masz nasze pełnomocnictwo w tym zakresie. Smile Marek Kazimierczak
Wiedz, co mówisz ale nie mów wszystkiego, co wiesz.
Osa
Unregistered



 
#35
(12.02.2016, 07:51)SAJMON napisał(a):  pójdę dalej następnym krokiem będzie wyrzucenie emerytów wojskowych zajmujących miejsca pracy młodym pracownikom.
Dobrze, że o tym napisales bo niektorym sie w koncu oczy otworza Zapewne pojmą takze jakież to sprawy sa wazniejsze od podwyzek tych skandalicznych plac dla ciezko pracujących ludzi..... O przyszlosc i swoją i innych jestem spokojny Nasz kraj i nasz naród przechodzil wiele dobrych zmian i jakos istnieje Jest takie powiedzenie znane w pewnych kregach ''Co cię nie zabije to cię wzmocni'' Jest i inne mowiace o tym, że zwycięzcę poznaje się po postępowaniu z pokonanym. No ale widac ty i ci którzy sa z toba tych prawd Sajgon nie znają.  OK Czyli mamy sie wszyscy spodziewac / za wyjątkiem tych byłych trepow/ że kasa w drugim etapie na dodatkowe podwyzki bedzie jak sie już ich z wojska wywali?? Pytam po to aby wszyscy poznali waszą recepte na ''sukces'' A tak nawiasem mowiac Bardzo dobrze sie dzieje....Jeżeli nadejdzie czas o którym piszesz chcialbym tylko jednego.Spojrzec gleboko w oczy tym którzy beda nas z wojska wyrzucac Jak myslisz po co?? Odpowiem bo na pewno nie wiesz Aby usilowac tam odszukac resztki honoru, godnosci, przyzwoitosci i odwagi..... Jeżeli tak sie stanie nie bedzie to testem dla takich jak ja a wlasnie dla takich jak ty i tobie podobnych Testem który oblejecie i który bedzie was do konca waszego zycia uwieral jak cierń w *****. No ale to będzie wasz cierń... Smile
Dzieki ze nam objasniles skąd zamierzacie wziąc kasę na te podwyżki  Smile
Mam takze satysfakcje ze udalo mi sie w koncu wydusic z was ta prawde... Prawdę ktorą znalem od dawna ale powiedziec jej nie mogłem bo i tak by mi nikt przy zdrowych zmysłach nie uwierzył.

P.S. W zwiazku z porzadkami robionymi przez Admina w wyniku których / i bardzo slusznie/ nie zwiazane z tematyką wypowiedzi znalazły się w koszu musiałem ta swoją wypowiedż nieco zmienić Jej sens pozostal jednak ten sam i prosze aby tego nie wywalac gdyż ta wypowiedź w pełni wiaże sie z tematem naszych podwyżek Przedstawia bowiem recepte kolejnego zz mieniacego sie w wojsku społeczną silą przewodnią na poprawę wynagrodzeń Nie wiem czy wielu z tych emerytów w klimacie jaki się wokoł nich wytworzył po prostu i tak z dnia na dzień tej pracy nie porzuci Wówczas dopiero zapanuje porządek i powszechny dobrobyt bo cała reszta sie ich kasą podzieli Już to widzę....
Osa
Unregistered



 
#36
(11.02.2016, 19:39)kaska napisał(a):  W stosownym materiale wszystko zostało już opisane, więc nie ma potrzeby tego powtarzać. A poza tym jakby to wyglądało, że mundurowy miał by tu cokolwiek komukolwiek wyjaśniać. Wink
To i ja nie będę bo jez jestem ''bylym mundurowym'' a to jak wiadomo len, walkon i w dodatku głupol jakiś - zdaniem wielu - jest .
A zresztą Okazuje sie oto że te dwa nasze zz dokładnie wiedza jak zdobyc srodki na wynagrodzenia Jeden chcial to uzyskac wywalajac OWC z resortu drugi chce to uzyskac wywalając emerytów z resortu  Wart Pac pałaca a pałac Paca ...Po co myslec jak można nie mysleć Najlepiej zakazac podeptać zgnębić i wywalić
Też sposób Tym bardziej że z tej mojej kalkulacji na workach z ziemniakami wychodzi mi że obydwa zz osiagneły w kwestii pozbycia się byłych wojskowych / zwlaszcza niektórych/ swoisty konsensus. Będę z coraz większym zainteresowaniem sie temu przyglądał a jestem przekonany że poczynię wiele ciekawych obserwacji. A więc CZEKAMY na realizację tych recept Na pewno przyniosa nam one powszechny dobrobyt a co najważniejsze tzw ''sprawiedliwosć spoleczną'' Stad juz tylko krok do neokomunizmu. Stary jestem Dla mnie to nic nowego. Mlodych mi żal bo sie w tym wszystkim zupełnie pogubią
Offline
kaska
VIP


****

324
4
06.12.2013
7
#37
(12.02.2016, 11:36)Osa napisał(a):  A zresztą Okazuje sie oto że te dwa nasze zz dokładnie wiedza jak zdobyc srodki na wynagrodzenia
Jakbyś mógł tylko nie posługiwać się wyrazem "nasze" przy określaniu tych zz, to byłbym Ci wdzięczny. Chyba, że rzeczywiście te dwa zz są wasze. Big Grin Przez chwilę, czytając ten Twój post miałem wątpliwości o których zz piszesz.
Marek Kazimierczak
Wiedz, co mówisz ale nie mów wszystkiego, co wiesz.
Offline
Bernadeta
PW


*

17
0
08.12.2015
3
#38
(12.02.2016, 11:03)Osa napisał(a):  Czyli mamy sie wszyscy spodziewac / za wyjątkiem tych byłych trepow/ że kasa w drugim etapie na dodatkowe podwyzki bedzie jak sie już ich z wojska wywali?? Pytam po to aby wszyscy poznali waszą recepte na ''sukces'' A tak nawiasem mowiac Bardzo dobrze sie dzieje....Jeżeli nadejdzie czas o którym piszesz chcialbym tylko jednego.Spojrzec gleboko w oczy tym którzy beda nas z wojska wyrzucac Jak myslisz po co?? Odpowiem bo na pewno nie wiesz Aby usilowac tam odszukac resztki honoru, godnosci, przyzwoitosci i odwagi..... Jeżeli tak sie stanie nie bedzie to testem dla takich jak ja a wlasnie dla takich jak ty i tobie podobnych Testem który oblejecie i który bedzie was do konca waszego zycia uwieral jak cierń w *****. No ale to będzie wasz cierń...  
Oj oj Osa to zabrzmiało jak klątwa, aż mnie ciarki przeszły Schmoll
Oczami wyobraźni Eek już widzę jak ten cierń bedzie ich uwierał w d***Yay
Osa
Unregistered



 
#39
Witaj Smile Zauroczyly mnie Twoje oczy dziewczyno .... Smile
To nie klątwa a jedynie przepowiednia Moja babka wrozyla w cyganskim taborze a ja przebylem daleką drogę aby znalexc sie tu z Wami Smile To temat na ksiazke której jednak nie napisze....A wiec...to przepowiednia podyktowana i moim osobistym zyciowym doswiadczeniem i tym czyms co chyba jednak odziedziczyłem a co mowi mi np Stoj nie podazaj dalej ta droga bo wyrzadzisz komus krzywde .Ja to chyba mam ale wiem tez ze nie wszyscy to maja i wówczas depcza i krzywdza wszystkich wkolo co nie wzbudza w nich zadnej refleksji Tym ''rewolucjonistom'' którzy juz szykuja listy do selekcji i odstrzału mowie; zróbcie to sami Nie wyreczajcie sie nikim Sami wprowadzajcie w zycie te swoje decyzje Niech na was spadnie cała odpowiedzialnosc a takze gniew zawód i jakze często poczucie krzywdy tych których wyrzucicie Bo gospodarz nigdy starego psa z obejscia nie wyrzuca chocby byl stary i ślepy Ci którzy gospodarzami nie sa to potrafią Potrafia wywiexc takiego psa do lasu i uwiązac go do drzewa bo jedzenie dla psa kosztuje a on nie noze juz na siebie zarobić To nie mija bez konsekwencji Psychika wowczas siada Pojawia sie strach i poczucie winy którego nic nie uciszy No ale jeżeli ktoś chce spróbowac to droga otwarta Czy ma to cos wspolnego z naszymi podwyżkami??Oczywiście bo w ten sposob o podwyzkach myslec nie mozna to nie jest sposób zwiazku zawodowego na podwyżki Zwiazek nie ma za zadanie prowadzic selekcji a bronic wszystkich placacych i skladki i podatki Komus sie widac cos z czymś wyraźnie pomyliło To moj sad w tej sprawie Nie klucze i nie plywam Mowie wprost co myslę bo nie jestem związkowcem nie jestem politykiem ani nawet politykierem jestem byłym żolnierzem i zawsze mowilem co mnie boli wprost i tego wymagałem od swoich podwładnych Widac jednak czasy się zmienily. Nie jest to jednak wypowiedx o podwyzkach a zwyczajne niestosowne filozofowanie starucha Przepraszam Admin to przy okazji sprzatnie - mam nadzieję
To Twoja wina Bernadeta Twój awatar mnie zauroczyl Miękki sie robię na starośc ..... Smile
Offline
Aaro..
Expert


***

158
3
07.08.2010
1
#40
Sądzę Osa, że nikogo żaden cierń nie będzie uwierał, tak jak nie uwierał przy realizacji decyzji 88 MON za ministra Bogdana Klicha. Na pewno pamiętasz.  Sad
Ale ja tu w innej kwestii. Ponieważ już przestałam liczyć na godną podwyżkę chciała bym się dowiedzieć, czy w ogóle jakaś będzie w tym roku? 
Aaro.., jest zadomowionym użytkownikiem Forum OWC



Skocz do:


Użytkownicy którzy przeglądają wątek: 5 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
MyTrade theme by XSTYLED © 2014.
Forum wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację