Witaj gościu.
Nie jesteś zarejestrowany albo zalogowany, aby mieć pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj się
Witaj!

.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niegospodarność w MON
pinezka
VIP

380
2
14.09.2010
5
SAJMON, dobrze, że mówisz za siebie. Nie brałam, nie biorę a za chwilę pójdę na emeryturę. Jeśli jednak wg Ciebie osoby z zarzutami mają obecnie decydować za kraj, to gratuluję myślenia, że to jest ta właśnie zmiana czyli DOBRA ZMIANA. Jeszcze raz gratulacje. Może byś pomyślał co będzie w przyszłości i obyś się nie zdziwił.
pinezka, jest dumnym użytkownikiem Forum Oddziału Wart Cywilnych
SAJMON
Maniak forum

1,035
5
12.11.2009
24
Ja tez nie biorę i nie brałem . A na ryby tez nie chodzę. A o osobie Pana Idzika się nie wypowiadam bo wiem jaka walka była w tym Bumarze bo u mnie chciano na siłę wrzucić zakład w Bumar ale się nie udało.Desperacja wszystkich związków zawodowych i jednego posła z PO który został wyrzucony z PO . I to robili pozostali działacze z PO z Panem "patriotą".. Tam jest jeszcze jeden geniusz co zatrudnił swoją cała rodzinę w Bumarze. I chwali się, że jest z Solidarności. Wstyd mi za takiego "patriotę".. Pan G. O przyszłości tez myślę i już. nic nie jest mnie w stanie zdziwić.
SAJMON,Forum Oddziału Wart Cywilnych , Nov 2009.
SAJMON
Maniak forum

1,035
5
12.11.2009
24
pcm. A co to za tytuł VIP przy SAJMONIE. Dlaczego takie wyróżnienie od Ciebie skoro jestem zwykłym robolem.
SAJMON,Forum Oddziału Wart Cywilnych , Nov 2009.
ochroniarz0099
Zaawansowany

**

86
1
22.10.2014
2
tak jak w jw się marnuje kasę, tak nigdzie się jej nie wydaje. Pracuję na jednej jednostce w której budynki koszarowe(oczywiście puste) opala się koksem za grubą kasę nie dość tego obiekt zdezelowany brak pokrycia dachowego, rynien, powybijane szyby, grzyb i to się grzeje. Pewnie za śmieszna kasa na remont poczekają aż się będzie walić wtedy ten co ma wygrać przetarg wyremontuję za wielką kasę !!! Wkurzony  

Skocz do:

Użytkownicy którzy przeglądają wątek: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
MyTrade theme by XSTYLED © 2014.
Forum wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację