Witaj gościu.
Nie jesteś zarejestrowany albo zalogowany, aby mieć pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj się
Witaj!





.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komorowski i Wałęsa promują nową markę
Offline
pcm
admin


*******

1,049
92
01.06.2009
9
#1
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/cinkciarz-pl-komorowski-i-walesa-promuja-marke-memy/kws42f
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.
Podwładny przed obliczem przełożonego powinien mieć wygląd lichy i durnowaty, tak aby swoim pojmowaniem istoty rzeczy, przełożonego nie peszył
Osa
Unregistered



 
#2
Zbulwersowało to nie tylko Ciebie i tysiące innych obywateli tego kraju A no - takie mamy elyty...A my tu gromy rzucamy na paru takich co zaszczuwani, z doskoku, kosztem prywatnego czasu i zupelnie spolecznie chca cos dla swojego srodowiska zrobic...A swoją droga - my - zwyczajni obywatele zapewne mamy do funkcji prezydenta naszego kraju wiecej szacunku niz ci ktorzy ta funkcje pelnili .... Cinkciarze....
Offline
pcm
admin


*******

1,049
92
01.06.2009
9
#3
Ci ludzie maja zero honoru, bo ani Wałęsa ani Komorowski głodem nie przymiera dla mnie żenada i wstyd mi za takich prezydentów

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.
Podwładny przed obliczem przełożonego powinien mieć wygląd lichy i durnowaty, tak aby swoim pojmowaniem istoty rzeczy, przełożonego nie peszył



Skocz do:


Użytkownicy którzy przeglądają wątek: 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
MyTrade theme by XSTYLED © 2014.
Forum wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację