Witaj gościu.
Nie jesteś zarejestrowany albo zalogowany, aby mieć pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj się
Witaj!





.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polską armię ochraniają cywile
Offline
badygard2
Expert


***

152
8
07.07.2009
0
#1
Witam nie wiem czy w te miejsce to stawiłem jak nie to sory oki? http://www.polskieradio.pl/7/686/Artykul/949108,Dlaczego-emeryci-ochraniaja-polska-armie

pcm edytował 10.10.2013 08:15 ten post ponieważ:

Wydzieliłem do nowego wątku

badygard2,Forum Oddziału Wart Cywilnych , Jul 2009.
Offline
Krytyczny
Zaawansowany


**

56
1
09.11.2012
0
#2
http://www.polskieradio.pl/7/15/Artykul/950487/ tu trochę więcej,na ten temat.
Offline
pcm
admin


*******

1,049
92
01.06.2009
9
#3
Myślałem że Weiss zgłębi temat bardziej ,panie Januszu nie przygotował się pan ,a wystarczyło zadać pytanie gen.Packowi o tą ekonomię ,czy tańsze jest zatrudnienie dodatkowych ludzi ,czy może tańsze jest wykorzystanie tych co się posiada i nie mówię tutaj o ochranianiu magazynów ,tam gdzie nie ma wojska ,tylko o ochranianiu jednostek bojowych .
I jak to możliwe że tam gdzie według przepisów wojskowych posyła się trzech żołnierzy do ochrony ,nagle wystarcza jeden ochroniarz (często osoba w podeszłym wieku )?
I to jest ta właśnie pozorna oszczędność o której wspominał generał ?
A może wprowadzanie na siłę SUFO (bo z tego co czytam to nawet budynki rządowe ochraniają )to jeden wielki przekręt ?
A może chodzi o oszczędności ?...to za przykładem reklamy : "Albo oszczędzamy naprawdę albo mi się wydaję " Wink
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.
Podwładny przed obliczem przełożonego powinien mieć wygląd lichy i durnowaty, tak aby swoim pojmowaniem istoty rzeczy, przełożonego nie peszył
Offline
Krytyczny
Zaawansowany


**

56
1
09.11.2012
0
#4
Tak,z audycji nie wiele się dowiedzieliśmy nowego.Pytania pana Janusza Weissa,zadawane po ''łebkach'',a Panu generałowi to pasowało,nie wiele wysiłku kosztowało go zbycie pana prezentera.
Offline
STORM
Moderator


*****

755
99
03.06.2009
12
#5
ŻENADA Evil2
Podstawą szczęścia jest wolność, a podstawą wolności odwaga!
http://www.pah.org.pl/o-pah/8/pajacyk
Offline
Guard
NIE,NORMALNY


***

200
9
11.06.2009
0
#6
Kolejny Pinokio
God Was Never On Your Side
Offline
bonanzaz
Nowicjusz


*

3
0
06.11.2013
0
#7
u nas w mieście tereny wojskowe, gdzie kadeci się uczą, chroni firma ochroniarska ;/
Offline
Krzysztof963
Nowicjusz


*

6
0
14.08.2011
0
#8
Czytam wszystkie wypowiedzi od dawna i nigdzie nie dowiedziałem sie kto wydał takie rozporządzenie aby jednostki wojskowe w Polsce ochraniały prywatne agencje ochrony a może to znowu działania tego szpiega Sztyrlica z siedemnastu mgnięć wiosny.
Krzysztof963, jest dumnym użytkownikiem Forum Oddziału Wart Cywilnych
Offline
badygard2
Expert


***

152
8
07.07.2009
0
#9
To jest bisnes . Zwietrzyli że można na tym kase zrobić a ludzi zatrudniać na śmieciowe a potem wielkie halo brak kasy!!! A teraz Nowela Ustawy O brani amunicji do dojenie z kasy Pracownika Ochrony bo tylko się od niego wymaga ale placić ? To by jak by tak mogli to prawie nic lub wogle za darmo .Madanimated
badygard2,Forum Oddziału Wart Cywilnych , Jul 2009.
Offline
jacek37
Zaawansowany


**

66
0
06.09.2012
0
#10
Jeszcze by pobierali opłaty za przychodzenie na służbę i używanie ubiorów firmowychDevil



Skocz do:


Użytkownicy którzy przeglądają wątek: 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
MyTrade theme by XSTYLED © 2014.
Forum wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację