Witaj gościu.
Nie jesteś zarejestrowany albo zalogowany, aby mieć pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj się
Witaj!





.

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Likwidacja OWC w 2 pułku komunikacyjnym INOWROCŁAW
Offline
DOŚWIADCZONY
Nowicjusz


*

8
0
15.09.2010
0
#21
Widzisz cytujesz decyzje, 88 ale nie przekazujesz dokładnego brzmienia?

Cytat:Rozdział 3

Zasady tworzenia stanowisk pracowników

§ 7.1. W etatach jednostek organizacyjnych resortu zmniejsza się na czas ?P? liczbę stanowisk przewidzianych dla pracowników, w tym korpusu służby cywilnej, docelowo do końca 2012 r. do poziomu nie większego niż 11.000, z zastrzeżeniem ust. 3.

2. W etatach jednostek organizacyjnych tworzy się stanowiska etatowe przeznaczone dla pracowników oddziałów wart cywilnych oraz pracowników wojskowych straży pożarnych.

3. Do liczby określonej w ust. 1 nie wlicza się stanowisk etatowych przeznaczonych dla pracowników oddziałów wart cywilnych oraz pracowników wojskowych straży pożarnych.

Nawet jak jest dokonany wpis typu ?decyzja 88? to i tak nie ma wpływu na sprawę w Sądzie bo jako druga podstawę podano rozkaz Szefa, a jak zapoznałeś się z tym rozkazem to chyba wiesz jaka była podstawa wydania ww. rozkazu. A ten rozkaz konkretnie określa limit zatrudnienia. Nie będę się wypowiadała w sprawie tekstu JANGA, ale działanie związkowców było dziwne. Sam otrzymałem wypowiedzenie i zdziwiło mnie, że zainteresowanie OWC przez ?S? w małym czy dużym wydaniu w Inowrocławiu nastąpiło dopiero po pierwszych rozmowach. Wcześniej jakoś nami nikt się nie interesował. A co bardziej ciekawe około miesiące temu dzwoniłem do kolegów w Grudziądzu i zadałem pytanie, jak tam wyglądają nastroje to otrzymałem bardzo dziwną odpowiedź, że związkowcy ?S? mają ich w d..pie i nic nie powiedzieli. No to w końcu jak to jest ktoś o Nas walczy, czy tylko walczy o swój ?stolec?? Bo jak mam protestować, to chce wiedzieć czy mam, o, co? Czy może się okazać, że znowu będę musiał się przekwalifikować na inny zawód Huh
DOŚWIADCZONY, jest dumnym użytkownikiem Forum Oddziału Wart Cywilnych
Offline
wasp
Expert


***

134
1
11.06.2009
3
#22
(16.09.2010, 20:01)DOŚWIADCZONY napisał(a):  Widzisz cytujesz decyzje, 88 ale nie przekazujesz dokładnego brzmienia?

Cytat:Rozdział 3

Zasady tworzenia stanowisk pracowników

§ 7.1. W etatach jednostek organizacyjnych resortu zmniejsza się na czas ?P? liczbę stanowisk przewidzianych dla pracowników, w tym korpusu służby cywilnej, docelowo do końca 2012 r. do poziomu nie większego niż 11.000, z zastrzeżeniem ust. 3.

2. W etatach jednostek organizacyjnych tworzy się stanowiska etatowe przeznaczone dla pracowników oddziałów wart cywilnych oraz pracowników wojskowych straży pożarnych.

3. Do liczby określonej w ust. 1 nie wlicza się stanowisk etatowych przeznaczonych dla pracowników oddziałów wart cywilnych oraz pracowników wojskowych straży pożarnych.

Nawet jak jest dokonany wpis typu ?decyzja 88? to i tak nie ma wpływu na sprawę w Sądzie bo jako druga podstawę podano rozkaz Szefa, a jak zapoznałeś się z tym rozkazem to chyba wiesz jaka była podstawa wydania ww. rozkazu. A ten rozkaz konkretnie określa limit zatrudnienia. Nie będę się wypowiadała w sprawie tekstu JANGA, ale działanie związkowców było dziwne. Sam otrzymałem wypowiedzenie i zdziwiło mnie, że zainteresowanie OWC przez ?S? w małym czy dużym wydaniu w Inowrocławiu nastąpiło dopiero po pierwszych rozmowach. Wcześniej jakoś nami nikt się nie interesował. A co bardziej ciekawe około miesiące temu dzwoniłem do kolegów w Grudziądzu i zadałem pytanie, jak tam wyglądają nastroje to otrzymałem bardzo dziwną odpowiedź, że związkowcy ?S? mają ich w d..pie i nic nie powiedzieli. No to w końcu jak to jest ktoś o Nas walczy, czy tylko walczy o swój ?stolec?? Bo jak mam protestować, to chce wiedzieć czy mam, o, co? Czy może się okazać, że znowu będę musiał się przekwalifikować na inny zawód Huh

NIE,JA NIE CYTUJĘ DECYZJI TYLKO PRAWNĄ ANALIZĘ Z BIURA ANALIZ SEJMOWYCH,KTÓRĄ MAM W DOMU!!!!!!!!!!A TA MÓWI WYRAŻNIE,ŻE TA LICZBA 11000 NIE DOTYCZY OWC I STRAŻY WOJSKOWYCH CZYLI,ŻĘ OWC POWINNA ZNALEŻĆ SIĘ POZA TĄ CAŁĄ PIEPRZONĄ RESTRUKTURYZACJĄ!!!!!!!!!POJĄŁ?????????CZY TEŻ MASZ TAKI TOK MYŚLENIA JAK PANOWIE DOWÓDCY??????????A CO DO ROZKAZU NR 59 TO TAM TEŻ NIC NIE MA O ROZPIEPRZENIU OWC!!!!!!!!!!!!!TYLKO,ŻE JAK MAJĄ ZWOLNIĆ CÓRKI,ŻONY,SYNÓW?????????O NIE PRZECIEŻ TAK NIE MOŻNA!!!!!!!!!!LEPIEJ ROZWALIĆ OWC BO TAK NAJŁATWIEJ.....I PROBLEM Z GŁOWY:-)ALE ZAWIODĄ SIĘ NIEKTÓRZY:-)
Offline
kowalski
Nowicjusz


*

29
0
18.09.2009
0
#23
Wiele się mówi o tym,ze w jedności siła i razem będziemy walczyć o nasz byt w OWC.Tylko dlaczego Solidarność nie chce walczyć też o tych ,co nie są w związku.Trochę mi głupio z tego powodu,że mam się wypiąć na nich.Tylko razem możemy wygrać.A " spierdlaj" pod ich adresem,to chyba przesada. Boję się właśnie,że dlatego możemy przegrać....

STORM edytował 16.09.2010 21:32 ten post ponieważ:

Bez takich wulgaryzmów proszę.

kowalski,Forum Oddziału Wart Cywilnych , Sep 2009.
Offline
STORM
Moderator


*****

755
99
03.06.2009
12
#24
(16.09.2010, 20:01)DOŚWIADCZONY napisał(a):  Nie będę się wypowiadała w sprawie tekstu JANGA, ale działanie związkowców było dziwne. Sam otrzymałem wypowiedzenie i zdziwiło mnie, że zainteresowanie OWC przez ?S? w małym czy dużym wydaniu w Inowrocławiu nastąpiło dopiero po pierwszych rozmowach.
@DOŚWIADCZONY lub @DOŚWIADCZONA kim Ty jesteś??? Czy to trolling?
Podstawą szczęścia jest wolność, a podstawą wolności odwaga!
http://www.pah.org.pl/o-pah/8/pajacyk
Offline
marian-33
Expert


***

191
3
15.07.2010
2
#25
nie mamy sie co czaic tylko trzeba zorganizowac spotkanie wszystkich nas bo takim gadaniem nic nie zdzialamy !!!!!czas na pokazanie sie w mediach by ktos w koncu zauwazyl nasz problem i jak sie postepuje z ludzmi !!!!zwazki zawodowe w niektorym przypadkach wiadomo jak dzialaja brak slow mamy wrazenie ze nie sa wogole po naszej stronie tylko podpisuja to co im podsuwaja !!!!!jesli chcemy co dzialac to czas najwyzszy bo w innym wypadku obudzimy sie z "reka w nocniku"
marian-33, jest dumnym użytkownikiem Forum Oddziału Wart Cywilnych
Offline
DOŚWIADCZONY
Nowicjusz


*

8
0
15.09.2010
0
#26
Czy ja pojął? Tak pojął tylko zrozumieć nie mogę, czyli co, jesteśmy ponad wszystkimi?
Ale tak z boku jak już poznałeś pewne zasady działania Internetu NIE zasady działania jakiegokolwiek forum, to nie cytuj moich wypowiedzi bezpośrednio pod moja wypowiedzią. Czy jasno napisałem, czy trudno zrozumieć? A teraz do sedna, nawet jak posiadasz takową wykładnię to, dlaczego nie potraficie tego jako związkowcy wykorzystać w dalszej walce. Moje pojecie jest jasne, tylko mnie zastanawia jedno jak do końca roku wykreślą stanowiska z etatu jednostki, to Panie ?mądruś?, co wtedy? Twoja decyzja wraz z interpretacją idą w silos. I co ty na to? Ja nigdy nie chciałem likwidacji OWC było mi dobrze mogłem sobie dorobić i robić, co chciałem po pracy, mała prywatka, itp. A i jeszcze jedna uwaga w kwestii wypowiedzi na forum, pisanie dużymi literami jest objawem krzyku i bezradności. Zanim dalej mi odpowiesz w kwestii wykreślenia etatów to proponuje przemyśleć to zagadnienie. Bo co wtedy zrobicie, Wy związkowcy macie już etaty, a mu małe ?żuczki?, co?

STORM edytował 17.09.2010 13:29 ten post ponieważ:

DOŚWIADCZONY czy DOŚWIADCZONA?
Oto jest pytanie! Jeżeli nie zrozumiałeś/łaś to może to da Ci coś do myślenia!
Pogrubione ale widocznie za słabo. LOL Smile

DOŚWIADCZONY, jest dumnym użytkownikiem Forum Oddziału Wart Cywilnych
Offline
skorpion
Expert


***

169
2
24.06.2009
2
#27
Storm,od wczoraj czytając posty jednej osoby jak (słusznie zauważyłeś) jestem przekonany w 100% że mamy do czynienia z czymś "zielono-plamiastym" lub być może to jakiś "ordynans" Big Grin Może by mu tak Ban
Co do używania wulgaryzmów.. ludzka cierpliwość ma swoje granice jak to już wcześniej któryś z nas napisał i uważam że wobec sytuacji która ma obecnie miejsce to i tak panuje tutaj u Nas kultura.Clapping
"W służbach mundurowych zwyczaj salutowania wywodzi się z tego, że co jakiś czas trzeba sprawdzić, czy ma się jeszcze własną głowę." Devil
Z dedykacja dla wszystkich którzy przyczynili i przyczyniają się do likwidacji OWC.. http://www.youtube.com/watch?v=3e6mgygHbKo

Offline
JANG
Expert


***

218
3
25.06.2009
5
#28
Taaa DOŚWIADCZONY. ,,Uderz w stół a nozyce się odezwą''Prowukujemy co??Cz y wy naprawdę macie nas za skończonych debili?? Jak bym miał stworzyć twój portret psychologiczno-forumowy( głupi termin,nie?) to wyglądał by tak?.ON albo ONA(raz forma żeńska a raz męska) loguje się wczoraj i w pierwszym poście poucza z regulaminu forum,chce ochrony danych dowódcy oraz danych imć JANGA( ja nie posiadam strony internetowej gdzie jestem nr 1) ,przeogromna wiara w decyzje 88 i rozkaz nr 59 Szefa IWSZ,skąd ma informacje że pukaliśmy do Inspektoratu i wyżej?Troska o niepalenie opon przed jw1523 i sugestia aby skierować się w innych kierunkach.Żal po kasynach i przedszkolach,wiara że rozkaz nr 59 w sądzie pozamiata odwołujących się,uderzenie w zz,,solidarność??( do kogo konkretnie dzwoniłeś i kim ty jesteś aby mieli ci opowiadać o nastrojach załogi?)HMMMM.Ja się domyślam ale jeszcze trochę podyskutujmy.Wiadomo że zagadka jest w ,,pierwszym?? moim poście.Co do uwagi ,,kowalskiego?: wywalaj kawę na ławę jak to było z tym spierd?em.
,,kowalski'' kiedyś napisał:
....,,Może też ktoś kopnąłby w tyłki przedstawicieli NSZZ PW za bierność i kolaborację w sprawie likwidacji OWC.Wtedy decydenci nie mieliby argumentów,że ten związek rozumie konieczność likwidacji OWC,a "Solidarność" kolejny raz wszczyna burdę.Bo jest tylko jeden ZZ ,który walczy o istnienie OWC...Jest tylko jeden ZZ,do którego może zgłosić się wartownik w sprawie zagrożonego miejsca pracy.I to nie jest żadna laurka,tylko fakty z podwórka mojego OWC...''
ps.liczyłem się z atakami czyli wsio ok.Dlatego założyłem ten temat i wywalam kawę na ławę aby w końcu zostało poukładane kto jest kim.A słowo ,,spierd...aj' 'powiem każdemu KONFIDENTOWI( nie mylić z sytuacją którą opisał ,,kowalski'') Próby sprowadzenia tego tematu do pyskówki się nie powiodą,będą dalej wrzucane informacje co się dzieje w 2pk.
SZACUNEK ??? Dam ci go tyle,ile dostałem od ciebie....
Offline
skorpion
Expert


***

169
2
24.06.2009
2
#29
Jang kasyna i przedszkola to niewątpliwie instytucje o szczególnym charakterze strategicznym dzises Doświadczony (Doświadczona) powinieneś jeszcze krzyknąć "KOMUNO WRÓĆ"!
"W służbach mundurowych zwyczaj salutowania wywodzi się z tego, że co jakiś czas trzeba sprawdzić, czy ma się jeszcze własną głowę." Devil
Z dedykacja dla wszystkich którzy przyczynili i przyczyniają się do likwidacji OWC.. http://www.youtube.com/watch?v=3e6mgygHbKo

Offline
DOŚWIADCZONY
Nowicjusz


*

8
0
15.09.2010
0
#30
A jaki to ZZ, do którego można się zgłosić, bez skrupułów. Chyba nie ma takiego ZZ?
No cóż ?ban? jest to najprostsza formą zlikwidowania osoby niewygodnej. Te skorpion, jakie wykształcenie taka kultura. Big Grin

A tak na boku polecam, odmianów przez przypadków poćwiczcie. Chyba, że macie problemy z ojczym językiem? Nigdzie nie napisałem On, Ona. Ale interpretacja jest taka, jaki kramik.

pcm edytował 17.09.2010 15:27 ten post ponieważ:

A co to jest "odmianów"? Wink . Może tak bez wzajemnych animozji porozmawiajmy ?

DOŚWIADCZONY, jest dumnym użytkownikiem Forum Oddziału Wart Cywilnych



Skocz do:


Użytkownicy którzy przeglądają wątek: 5 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
MyTrade theme by XSTYLED © 2014.
Forum wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację