Witaj gościu.
Nie jesteś zarejestrowany albo zalogowany, aby mieć pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj się
Witaj!





.

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Redukcja etatów w MON - Decyzja Nr 88/MON z dnia 24 marca 2010r. (zwolnienia w MON)
Offline
JANG
Expert


***

218
3
25.06.2009
5
#61
Taaa DOŚWIADCZONY. ,,Uderz w stół a nozyce się odezwą''Prowukujemy co??Cz y wy naprawdę macie nas za skończonych debili?? Jak bym miał stworzyć twój portret psychologiczno-forumowy( głupi termin,nie?) to wyglądał by tak?.ON albo ONA(raz forma żeńska a raz męska) loguje się wczoraj i w pierwszym poście poucza z regulaminu forum,chce ochrony danych dowódcy oraz danych imć JANGA( ja nie posiadam strony internetowej gdzie jestem nr 1) ,przeogromna wiara w decyzje 88 i rozkaz nr 59 Szefa IWSZ,skąd ma informacje że pukaliśmy do Inspektoratu i wyżej?Troska o niepalenie opon przed jw1523 i sugestia aby skierować się w innych kierunkach.Żal po kasynach i przedszkolach,wiara że rozkaz nr 59 w sądzie pozamiata odwołujących się,uderzenie w zz,,solidarność??( do kogo konkretnie dzwoniłeś i kim ty jesteś aby mieli ci opowiadać o nastrojach załogi?)HMMMM.Ja się domyślam ale jeszcze trochę podyskutujmy.Wiadomo że zagadka jest w ,,pierwszym?? moim poście.Co do uwagi ,,kowalskiego?: wywalaj kawę na ławę jak to było z tym spierd?em.
,,kowalski'' kiedyś napisał:
....,,Może też ktoś kopnąłby w tyłki przedstawicieli NSZZ PW za bierność i kolaborację w sprawie likwidacji OWC.Wtedy decydenci nie mieliby argumentów,że ten związek rozumie konieczność likwidacji OWC,a "Solidarność" kolejny raz wszczyna burdę.Bo jest tylko jeden ZZ ,który walczy o istnienie OWC...Jest tylko jeden ZZ,do którego może zgłosić się wartownik w sprawie zagrożonego miejsca pracy.I to nie jest żadna laurka,tylko fakty z podwórka mojego OWC...''
ps.liczyłem się z atakami czyli wsio ok.Dlatego założyłem ten temat i wywalam kawę na ławę aby w końcu zostało poukładane kto jest kim.A słowo ,,spierd...aj' 'powiem każdemu KONFIDENTOWI( nie mylić z sytuacją którą opisał ,,kowalski'') Próby sprowadzenia tego tematu do pyskówki się nie powiodą,będą dalej wrzucane informacje co się dzieje w 2pk.
SZACUNEK ??? Dam ci go tyle,ile dostałem od ciebie....



Skocz do:


Użytkownicy którzy przeglądają wątek: 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
MyTrade theme by XSTYLED © 2014.
Forum wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację