Witaj gościu.
Nie jesteś zarejestrowany albo zalogowany, aby mieć pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj się
Witaj!





.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Znowu korupcja w armii!!
Offline
nadszyszkownik
VIP


****

269
1
24.06.2011
-10
#31
Ares napisał(a):Nie pamietam aby ktos kolege straszyl
Masz wybiórczą i krótką pamięć. Przypomnij sobie FPW i wpisy bojówki internetowej stworzonej przez ówczesne plenum PWiDzP . A to z FOWC:
Ares napisał(a):. Albo wycofa kolega te swoje publiczne posądzenia wobec M.K. i zlikwiduje prowokujący i obraźliwy podpis pod swoimi wypowiedziami albo ja zażądam od Administratora tego forum danych kolegi po to aby rozwazyc możliwosc podania kolegę do sądu...
Gdybyście mieli podstawy to byście to zrobili. Ponieważ są dokumenty potwierdzające fałszerstwo nie możecie wystąpić do Sądu. Tak samo jest z przekrętem dotyczącym konta okręgowego PWiDzP i nie tylko.
Ares napisał(a):Z przeciwnikami walczyliscie i walczycie za pomoca prokuratury.
Przekręt taki to przestępstwo. Dlatego wyjaśnieniem zajmują się przeznaczone do tego organy. Co do zwalczania przeciwników to macie w tym dwuletnią praktykę. Nie mogąc rozwalić Związku składaliście doniesienia do CBŚ, CBA, SKW, Prokuratury, Żandarmerii, PIP, Urzędu Skarbowego, MON. Preparowaliście różnego rodzaju oświadczenia podszywając się pod innych aby ich skompromitować. Tylko że nic wam to nie dało. Zaprzeczysz temu? A może cała ta klika nic ci nie powiedziała? Spytaj się.
Ares napisał(a):Otóz nie wiem i ty to doskonale wiesz W Waszym zz nie bylem i nie jestem a przejscie struktur OPZZ KP odbylo sie na podstawie decyzji ogolnych zebran czlonkow tych struktur .
Tego też ci nie powiedzieli? Nie wiesz jak to się odbyło? Nie dziwię się. To kolejny przekrętExclamation
Ares napisał(a):Jezeli chodzi o kwestie zmiany przynaleznosci w NSZZ PW to latami z toba dyskutujac na tym i innym forum nieco poznalem Wasz statut i Ty o tym wiesz...
Jako adwokat całej tej grupy działającej tylko we własnym interesie, starałeś się dokonywać przedziwnych interpretacji. Przedstawiłeś kolejną pokrętną interpretację. Zapomniałeś jednak jeszcze o Ordynacji wyborczej.
Ares napisał(a):Przyjmijmy jednak wariant ze odbylo sie zebranie ogolne oz...
Nie odbyły się zebrania Exclamation
Ares napisał(a):Jeżeli stosowna decyzja w sposób wyżej opisany zapadla chocby podjelo ją pare uprawnionych osób zg z Waszym Statutem to ta decyzja obowiazuje i dotychczasowym czlonkom NSZZ PW którzy nadal chcą w tym zz pozostać nic do kasy ich dotychczasowej organizacji która stała sie organizacja innego zz Chcą z Wami nadal byc niech stosowna strukture zaloza w sposób okreslony ustawa W swietle powyzszego naprawde radze nie sugerowac przekretów bo sami je wlasnie robicie Zamiast pogodzic sie z tym ze wielu pw i czlonków waszego zz z przedsiębiorstw ma Was serdecznie dosc wy jatrzycie, dzielicie, straszycie i wprowadzacie bałagan w środowiskach wojskowych
Celowo wprowadzasz w błąd czytelników FOWC aby uwiarygodnić nieprawidłowości, a w zasadzie jeden wielki przekręt przy powstaniu tego tworu nazwanego ZZSO. Polecam przeczytanie ze zrozumieniem Statutu NSZZ PW i Ordynacji Wyborczej. Co do powstania ZZSO należy sie czytelnikom FOWC naświetlenie jak to się odbyło.
Na początek trochę historii:
W grudniu 2012 r odbył się Zjazd NSZZ PW. W wyniku wyborów Pani M.K. nie została Przewodniczącą. Dwuletnia pełna pomówień, chamstwa i kłamstwa kampania poniosła fiasko. Zaczęła się dwuletnia próba destabilizacji Związku. W między czasie ujawnione zostały informacje dotyczące działań pani M.K. niezgodnych ze Statutem. Okazało się że podając się za Przewodniczącą NSZZ PW pełniła funkcję Z-cy Przewodniczącego Federacji Związków Zawodowych Pracowników Ochrony Zdrowia wprowadzając OZ NSZZ PW. Proceder ten trwał kilka lat. W maju 2013 r doszło do fałszerstwa uchwały i wyboru pani M.K. na z-ce Przewodniczącego. Ciekawostką jest że współudział w fałszerstwie oprócz pana M.K. miał członek ZG z ramienia PWiDzP jeden z założycieli ZZSO. Niezrealizowane ambicje, prywata ludzi zaangażowanych w destabilizację Związku, która się nie udała, była podłożem powstania ZZSO. Oficjalnie ZZSO został zarejestrowany 17 listopada 2014. Polecam KRS i podany skład Zarządu tego związku. Przekopiowany ZO PWiDzP poszerzony o trzy osoby. W dniach 4-5 grudnia odbyła się Konferencja sprawozdawcza Okręgu PWiDzP. Konferencję zamieniono w Zjazd ZZOS. Delegatów którzy protestowali przeciw łamaniu Statutu wyproszono z obrad. Pozostali na sali ogłosili się delegatami na Zjazd. Nikt ich nie wybrał, nikt ich nie upoważnił do wprowadzania OZ w struktury ZZSO. Wybrali się sami, zaklepali funkcje i wysokie wynagrodzenie dla pełniących te funkcje. Ogłosili jakie organizacje wchodzą w skład związku bez wiedzy ich członków. I tak oto sami się wybrali i uwiarygodnili.Clapping A OZ ? Dowiedziały się po czasie że nie maja nic do gadana a decyzje podjęto za nich. Na liście organizacji należących do ZZSO umieszczono OZ które nie wyraziły zgody na takie numery. Ba, umieszczono OZ ze szpitala w Przemyślu która już dawno przeszła do Solidarności. Jest to macierzysta organizacja samej Przewodniczącej Exclamation A tak na marginesie, jak to się ma do pełnienia funkcji Przewodniczącej Okręgu i pobieraniu za to wynagrodzenia? Cała organizacja przeszła do innego Związku. Nastąpiła utrata mandatu a tym samym funkcji i to już w połowie roku. Takich kwiatków jest więcej. Choćby jedna z trzech,, paprotek" dodanych do tego zarządu. OZ ,,paprotki" nic nie wie o tym i żąda wyjaśnień. Albo jeszcze inny OZ jednego z ,,prominentów" o którym pisałem wcześniej. Okazuje się że OZ nie wiedzą o tym przekręcie i deklarują pozostanie w dotychczasowych strukturach. Do tego zachodzi jeszcze konieczność wyjaśnienia finansów, nie tylko tych które zniknęły z konta okręgowego ale i tych co na niego wpływały. Ale tym już zajmują się inni. To tyle w skrócie. Można by pisać jeszcze więcej, temat rzeka.
Ares napisał(a):Wydaje sie Wam że strachem i groźbami utrzymacie tych ludzi i beda nadal spolegliwie lozyli na to abyscie wy - zwiazkowa wierchuszka oplywali w dostatki??
No właśnie, co się stało z ich składkami które odprowadzali???
Ares napisał(a):Nie uczestniczyłem w procedurze tych przejsc Nie interesowałem sie tym , nikomu nie doradzałem Gdybym doradzał to odbyloby sie to tak jak w Krzesinach gdzie nawet slowem nie warknęliście bo podstawy do tego nie było...
Szkoda, może powinieneś się zainteresować.Sad
Ares napisał(a):Malo mnie tez to wszystko obchodzi Powstal nowy zz i ja do niego wstapilem
A jednak obchodzi jak widać po twoich postachBig Grin
Ares napisał(a):Kto chce niech do niego wstepuje kto uwaza ze go na sile zapisano niech czym predzej ucieka.... - nie moj ból
Ciekawe podejście?Big Grin
Ares napisał(a):Ja postaram sie aby glos tego zz w negocjacjach z pracodawcami resortu on brzmial czysto - jak dotychczas glos Konfederacji Tak bedzie dotad dokad ja bede mial tu cos do powiedzenia a poźniej?? Poźniej bedzie co bedzie.....
W dalszym ciągu będzie to głos ozecikówdwóch. W ZZSO to jedyne OZ których dotyczy PUZP. Innych nie maBig Grin
Kłamliwe psy szczekają a karawana idzie dalej.
Ares
Unregistered



 
#32
nadszyszkownik napisał(a):Ares napisał(a):. Albo wycofa kolega te swoje publiczne posądzenia wobec M.K. i zlikwiduje prowokujący i obraźliwy podpis pod swoimi wypowiedziami albo ja zażądam od Administratora tego forum danych kolegi po to aby rozwazyc możliwosc podania kolegę do sądu...

Gdybyście mieli podstawy to byście to zrobili. Ponieważ są dokumenty potwierdzające fałszerstwo nie możecie wystąpić do Sądu. Tak samo jest z przekrętem dotyczącym konta okręgowego PWiDzP i nie tylko.
Bzdury kolega pisze bo ja kolegę do sądu nie podalem nie dlatego ze ma kolega racje tylko dlatego ze mi sie po prostu nie chcialo Najzwyczajniej w swiecie....Twierdze jednak ze jest kolega klamcą i oszczercą a jeżeli tak nie jest niech mnie kolega zasądzi... W przeciwnym razie każdy uzna ze tak po prostu jest... Smile
OK??? Smile

nadszyszkownik napisał(a):Preparowaliście różnego rodzaju oświadczenia podszywając się pod innych aby ich skompromitować. Tylko że nic wam to nie dało. Zaprzeczysz temu? A może cała ta klika nic ci nie powiedziała? Spytaj się.
Niczego nie preparowalem i w nic umoczony nie jestem i ty to wiesz... Smile
Wisi mi kto z kim i dlaczego Wywlekanie tego na forum publicznym jest po prostu niesmaczne - zwłaszcza w tym przedswiatecznym okresie Nawet teraz - gdy najwięksi wrogowie nieco przychylniej na siebie spogladaja kolega udowadnia nam że pojednania nie bedzie .....
Przykro mi z tego powodu bardzo Zapewnie bardzo przykro jest też czlonkom Waszego zz gdy czytaja te jadem podszyte wypowiedzi kolegi.
Ares
Unregistered



 
#33
Dywagacji kolegi na temat ''historii'' powstania zz so nie komentuje No problem Jak sie komus ten nowy zz nie podoba niech pozostanie w dotychczasowym. Wolna wola - tyle, ze zalozy sobie strukture tego zz od podstaw... Smile Jezeli jest tak dobrze to rzeczywiscie w tym nowym zz bedą jedynie dotychczasowe struktury OPZZ KP Smile Ci o których tak bardzo ''dbacie'' np pracownicy ochrony niech nadal placa Wam skladki Smile Zycze powodzenia ... Smile
Niech Wam skladki placa a do nas zwracaja sie o pomoc... Smile
No bo gdyby nie my i Solidarnosc która nas poparła to juz z koncem tego roku byloby pozamiatane....
Moze czekaja na ta obiecaną stowe do wynagrodzen którą podczas zjazdu rzekomo Wam przyrzeczono...Poczekam i moze sie doczekam... Wink
Nie martw sie kolego - swieta tuz tuż. Jestem optymistą i wiem, że z czasem nas w ZZ SO bedzie wiecej a Was w NSZZ PW mniej Nie trzeba nic robic - jedynie dac Wam podzialac aby było jak twierdzę.... Big Grin

W każdym razie wesolych świąt życze i otrząsnięcia sie po tym haku na ''zwiazkową szczękę''..... Smile
Mam tez do kolegi taka drobna prośbe ...Nieco sie wysilcie i naszym OPZZ - owskim zwyczajem rownież Wy zechciejcie bywalcom tego Forum w tym takze swoim czlonkom zlozyc swiateczne zyczenia A moze zbyt duzo wymagam?? Sad
Offline
Z-ca
Asertywny Moderator


*****

518
31
04.06.2009
5
#34
Proszę wrócić do Tematu.
W przeciwnym wypadku posty nie związane z tematem zostaną usunięte.
Kropla drąży skałę.
https://youtu.be/TgjTKbLfW2E
Offline
kaska
VIP


****

324
4
06.12.2013
7
#35
Na stronie NSZZ PW znajduje się informacja w wątku "O nas" o treści: Związek posiada trójstopniową strukturę: na szczeblu jednostki, instytucji działa ok. 320 organizacji zakładowych, które zgromadzone są w 6 okręgach związkowych
Na jednym z ostatnich posiedzeń w DSS na pytanie Prezesa ZZ Militaria o ilość OZ w NSZZ PW, Pan RR odpowiedział, że jest ok. 150.
Skąd zatem taki rozrzut w prezentacji ilości tych organizacji?
Osobiście jestem skłonny dać wiarę, że jest to ilość w pobliżu tej wskazanej przez RR, tym bardziej, że jak wynika z wpisu chodzi już o 6 a nie 7 okręgów.
Dlaczego, zmieniając informację odnośnie okręgów, nie zmieniono informacji o ilości organizacji związkowych?! Czy przeważyła opcja, żeby utrzymać wrażenie, że nadal "jesteśmy duzi"?!
Doszukując się fałszerstw u innych, może najpierw trzeba posprzątać na własnym podwórku?!!! Ale tę informację nad..nik z pewnością nazwie PR-em, nieprawdaż?!Clapping
Wiedz, co mówisz ale nie mów wszystkiego, co wiesz.
Offline
Aaro..
Expert


***

158
3
07.08.2010
1
#36
Siedząc sobie nad wodą przejrzałam wiadomości prasowe i oto, co przykuło moją uwagę

http://nowosci.com.pl/337298,Lapowka-w-mundurze-Zandarmeria-ma-haki-na-7-przedsiebiorcow.html

a poniżej żale byłego zleceniobiorcy ( trzeba "zjechać na dół strony do komentarzy), chociaż datowane wstecznie, ale nadal adewkwatne do sytuacji

 http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/123573,byl-lapowkarz-ujawnia-korupcje-w-wojsku,id,t.html

Miłej lekturyClosedeyes
Aaro.., jest zadomowionym użytkownikiem Forum OWC
Offline
ochroniarz0099
Zaawansowany


**

94
1
22.10.2014
2
#37
Takie lody
https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/news-oto-nowe-auta-dla-wojska-internauci-pekaja-ze-smiechu,nId,4928262
Offline
STORM
Moderator


*****

755
99
03.06.2009
12
#38
Jak kupno nowych aut jest czymś nie takim to wytłumacz mi fakt remontu Honkera w 2013 roku za 60 tysięcy złotych.
Podstawą szczęścia jest wolność, a podstawą wolności odwaga!
http://www.pah.org.pl/o-pah/8/pajacyk



Skocz do:


Użytkownicy którzy przeglądają wątek: 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
MyTrade theme by XSTYLED © 2014.
Forum wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację