Witaj gościu.
Nie jesteś zarejestrowany albo zalogowany, aby mieć pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj się
Witaj!

.

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podwyżki 2007 - 2015/2016
STORM
Moderator

756
98
03.06.2009
12
Ja tylko mogę od siebie skromnie dodać że WAS całkiem ta podwyżka poróżniła i skaleczyła.
Nie tędy droga Panie i Panowie. Resort się cieszy i klaszcze. A czytają Nas i to często.
Na pewno dobrze bo znają problem. A źle bo wiedzą że nie piejecie jednym głosem. To Was zgubi.
To tyle o de mnie.
Podstawą szczęścia jest wolność, a podstawą wolności odwaga!
http://www.pah.org.pl/o-pah/8/pajacyk
pcm
admin

1,057
92
01.06.2009
9
(04.02.2016, 22:12)Osa napisał(a):  Każdy przedsiębiorca czy prywatny czy panstwowy w zakresie tzw zasobów kadrowych postępuje dokładnie tak samo więc wogóle o czym ta gadka?
Na jakiej podstawie tak sądzisz? . Przejedź się po firmach prywatnych i zobacz ilu tam pracuję młodych,jak to wygląda procentowo , czyżby prywaciarzowi nie zależało na doświadczeniu? tego doświadczenia w MON jak ja to określam jest za dużo i w wielu przypadkach wcale nie chodzi o kwalifikację, a same kwalifikację (czyt. papierek) to nie wszystko, liczą się też umiejętności.

Wracajmy do tematu, starczy już tego jadu.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.
Podwładny przed obliczem przełożonego powinien mieć wygląd lichy i durnowaty, tak aby swoim pojmowaniem istoty rzeczy, przełożonego nie peszył
SAJMON
Maniak forum

1,035
5
12.11.2009
24
Koala 24 podjąłem interwencje w tej sprawie osobiście zapytaj Marka. B. szefa NSZZ "S" ze składu Szeroki Bór sfałszowany casting przez Kierownika składu unieważniony przez Komendanta 2 RBLog. policjant nie przyjęty na stanowisko wartownika a emerytowany żołnierz zawodowy z Orzysza który kandydował na stanowisko Komendanta OWC również odrzucony. Osa ucz się jak się działa po cichu a nie pisze farmazony lub wystawia pisma z których nic nie wynika. Jednego tr** i policjanta mniej w resorcie. Został zatrudniony wartownik ze sąsiedniego składu który stracił pracę a pracował w OWC. A na Komendanta startuje z- ca osoba która pełni w tej chwili obowiązki Komendanta OWC .Zwykły cywil I co osa można i nie trzeba z nikim się i układać tylko powołać się na przepisy i skierować skargę do odpowiednich ludzi.A wiesz czemu jest brak Komendanta bo taki Jasiu go wyje... bo okradał z porcji żywnościowych wartowników a składzie Szeroki Bór. Nie chciałem tego ujawniać ale skoro próbujesz mnie poniżać czy napiętnować moje działania czym ja się zajmuje i z jakim skutkiem. krowa co dużo mruczy to daje mało mleka. Ja się nigdy nie chwałę tak jak ty. To jest pokaz skromności i załatwiania skutecznie spraw pw. Pozdrawiam Jasiu.
SAJMON,Forum Oddziału Wart Cywilnych , Nov 2009.
Osa
Unregistered

(05.02.2016, 07:53)pcm napisał(a):  Na jakiej podstawie tak sądzisz? . Przejedź się po firmach prywatnych i zobacz ilu tam pracuję młodych,jak to wygląda procentowo , czyżby prywaciarzowi nie zależało na doświadczeniu?
Nie chodzi o jad a o zrozumienie pewnych zasad  a sa one przecież takie jak kraj dlugi i szeroki....Nasze firmy to glownie brudna produkcja, przetwórstwo i rozne usługi ...Wymieniano u mnie okna w mieszkaniu Przyjechała ekipa Jeden w moim wieku a czterech w wieku ok 30 lat Byl szef i bezpośredni wykonawcy - mistrz i czeladnicy i w takich pracach to normalne Odpowiednikiem takiego zespołu jest np tzw grupa załadowcza zlozona z pracowników fizycznych w skladzie N Gwarantuję że ci którzy te skrzynki na co dzien noszą i inne ciezkie prace wykonują to ludzie w wieku 20 - 35 lat bo starsi dawno się wykruszyli i nikt ich do takiej pracy nie przyjmie A może do OWC tak się ci młodzi pchają??Bez jaj ..Są spore problemy z przyjęciem młodych ludzi a starzy zaczynają gromadnie z pracy odchodzić Co ja obserwuję...Ze na miejsce tych starych przychodzą niewiele mlodsi a ci całkiem młodzi po pewnym czasie mają dosc tego kontrolowania, poprawiania, i całego tego naszego wojska i sobie po prostu idą Psychicznie nie wytrzymują - podobnie zresztą jak ci którzy przyjęli sie do pracy w wojsku na inne stanowiska. Dlaczego??Z bardzo prostej przyczyny takiej że oni nigdy dotychczas w wojsku nie byli i traktowanie ich jak szeregowców podczas unitarki jest dla nich szokiem bo z czymś takim oni nigdy w zyciu się nie spotkali ....
Osa
Unregistered

(05.02.2016, 08:50)SAJMON napisał(a):  policjant nie przyjęty na stanowisko wartownika a emerytowany żołnierz zawodowy z Orzysza który kandydował na stanowisko Komendanta OWC również odrzucony.
Jaki powód odrzucenia tych osób??
qwerty
VIP

402
4
09.06.2009
3
Pierwszy był w milicji a drugi w LWP
Osa
Unregistered

(05.02.2016, 08:50)SAJMON napisał(a):  Koala 24 podjąłem interwencje w tej sprawie osobiście zapytaj Marka. B. szefa NSZZ "S" ze składu Szeroki Bór
No to teraz wiemy kim jest pan Koala - to samo slownictwo te same pretensje te same urazy...Szkolenie ideologiczne to to co Wam jak na razie najlepiej wychodzi...
Osa
Unregistered

(05.02.2016, 09:11)qwerty napisał(a):  Pierwszy był w milicji a drugi w LWP
Tak też myslałem - najlepiej utylizowac .....Swoich rodziców także....Też tam byli i w komunie żyli
(05.02.2016, 08:50)SAJMON napisał(a):  Ja się nigdy nie chwałę tak jak ty. To jest pokaz skromności i załatwiania skutecznie spraw pw.
No no - zawsze wiedzialem że jestes skromny/ baaardzo/ i diabelnie skuteczny...Na mnie juz tez napisaleś skargę?Mam sie powoli zaczac pakowac? Tak tylko pytam bo chce wiedziec.
Kaznodzieja
Unregistered

Proszę admina o uporządkowanie dyskusji. Po pierwsze wątek jest otwarty więc wszyscy mogą go czytać i bardziej interesuje pw kwestia tegorocznych podwyżek a nie osobiste wojenki. Po drugie może lepiej założyć nowy wątek np pt. "Kto kogo bardziej obrazi" i tam sie naparzajcie ile wlezie. Mam nadzieje że zawstydzilam
Osa
Unregistered

Dobrze że sie kolega ujawnił No i slownictwo znajome Ach te przydatki ...Tak tak - te małe zwiazki zawodowe takze i Wam bardzo przeszkadzaja Marek z Krzyskiem zrobili cala czarna robote Tysiace pw bez waszego udzialu wysmazylo petycję która jako jedyny dokument ze wszystkich sluzb mundurowych jest wyslana wszedzie gdzie to tylko mozliwe i krzyczy tam o biedzie pracowników wojska Resort zwleka z ostateczna decyzja bo widzac co sie dzieje chce jakieś dodatkowe srodki wygospodarowac aby tego wstydu nie bylo Marek z Krzyśkiem na biezaco rozmawiaja w tej sprawie z KOBN a Wy?? Jak zwykle pod raczkę z drugim/wiadomym/ zz zalatwiacie, rozmawiacie a tak naprawdę jedna wielką sciemę uskuteczniacie i pacyfikujecie nastroje obiecujac zlote góry. Poczekajcie ludzie spokojnie - juz my Wam kase załatwimy 0 nie tak jak te tzw ''przydatki'' Tak trzymac Nadal załatwiajcie tyle że pisac mozna wszystko a nikt tego nie widział Mam jednak nadzieje ze cała prawda predzej czy poxniej na wierzch wyjdzie I będzie jak zawsze bywało - prawda Kolego??Ludzie na spotkanie przyjda i im zakomunikuja że decyzje wlasciwie zapadly bo obydwa duze zz sie na propozycje resortu zgodziły ...Nie widzicie w tym wszystkim jednego Was juz prawie nie ma bo co dzien nowi ludzie tlumnie od Was odchodzą np do TARCZY chociaż tam zapomog związkowych nie ma .Poniewaz sie ujawniłes to chciałem ci podziękowac za spieprzenie tej spolecznej inicjatywy zwiazanej z petycją oraz wykorzystanie podpisów pw w innym celu No i za wsparcie kolejnych inicjatyw społecznych ...

Skocz do:

Użytkownicy którzy przeglądają wątek: 3 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
MyTrade theme by XSTYLED © 2014.
Forum wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację