Witaj gościu.
Nie jesteś zarejestrowany albo zalogowany, aby mieć pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj się
Witaj!

.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkolenie OWC
Szerszeń
Nowicjusz

*

27
1
14.02.2015
0
Koledzy jak w waszych OWC przebiega szklenie? Co z kursami co 5 lat?
SAJMON
VIP

733
5
12.11.2009
15
(13.10.2018, 23:19)Szerszeń napisał(a):  Koledzy jak w waszych OWC przebiega szklenie? Co z kursami co 5 lat?

A co taki jesteś ciekawy Rysiu z 1 RBLog . Co szukasz kumpli w OWC. Najpierw chciałeś ich podpieprzać ,że dorabiają w innych JW i przychodzą do pracy zmęczeni a teraz tu piszesz   Co nie masz z kim polemizować na stronie Tarczy  a z Mareczek K i pozostałymi z Tarczy nie masz już tematu.  Jedna tura skończona ( strzelanie )  a druga w grudniu ( pisemne testy ) i teraz związek "S" walczy o zwrot pieniędzy w 100% za ten kurs w 2019r. Taką informacje chciałeś otrzymać.  Czy szukasz kumpli do polemiki. Przestań się podszywać i pisać pod innymi Nickami tylko powiedz nam pw  ile załatwiłeś podwyżki  po spotkaniu twojego guru związkowego Marka z Pełnomocnikiem. No ja już wiem nic nie załatwiliście ale dla mnie to żadna nowość.  A może  TARCZA będzie żądać 1000zł podwyżki   pod publiczkę  a RON da 200zł podwyżki i szybko weźmiecie z resztą jak co roku to robicie .ŻĄDANIA MACIE ASTRONOMICZNE A POTEM KULICIE OGON  I BIERZECIE OCHŁAPY SPADAJĄCE ZE STOŁU MON. . TAK JAK NAPISALIŚCIE O INNYCH ZWIĄZKACH  A WY CO NIE WEŹMIECIE PODWYŻKI NP. 300 ZŁOTOWEJ NA 2019R.

ŻEBY WYJAŚNIĆ  FORUMOWICZOM TO GOŚĆ KTÓRY TU PISZE POD NICKIEM SZERSZEŃ LUB OSA CZY RYSIU TO GOŚĆ Z  TARCZY PODSZYWAJĄCY SIĘ POD WIELOMA INNYMI NICKAMI KTÓRY PRÓBUJE NAWIĄZYWAĆ TEMATY BO NIKT NIE CHCE Z NIM POLEMIZOWAĆ NA STRONIE TARCZY BO TO PO PROSTU STARE  TREPISKO.
SAJMON,Forum Oddziału Wart Cywilnych , Nov 2009.
amik
Nowicjusz

*

21
0
27.01.2015
0
(15.10.2018, 07:25)SAJMON napisał(a):  
(13.10.2018, 23:19)Szerszeń napisał(a):  Koledzy jak w waszych OWC przebiega szklenie? Co z kursami co 5 lat?

A co taki jesteś ciekawy Rysiu z 1 RBLog . Co szukasz kumpli w OWC. Najpierw chciałeś ich podpieprzać ,że dorabiają w innych JW i przychodzą do pracy zmęczeni a teraz tu piszesz   Co nie masz z kim polemizować na stronie Tarczy  a z Mareczek K i pozostałymi z Tarczy nie masz już tematu.  Jedna tura skończona ( strzelanie )  a druga w grudniu ( pisemne testy ) i teraz związek "S" walczy o zwrot pieniędzy w 100% za ten kurs w 2019r. Taką informacje chciałeś otrzymać.  Czy szukasz kumpli do polemiki. Przestań się podszywać i pisać pod innymi Nickami tylko powiedz nam pw  ile załatwiłeś podwyżki  po spotkaniu twojego guru związkowego Marka z Pełnomocnikiem. No ja już wiem nic nie załatwiliście ale dla mnie to żadna nowość.  A może  TARCZA będzie żądać 1000zł podwyżki   pod publiczkę  a RON da 200zł podwyżki i szybko weźmiecie z resztą jak co roku to robicie .ŻĄDANIA MACIE ASTRONOMICZNE A POTEM KULICIE OGON  I BIERZECIE OCHŁAPY SPADAJĄCE ZE STOŁU MON. . TAK JAK NAPISALIŚCIE O INNYCH ZWIĄZKACH  A WY CO NIE WEŹMIECIE PODWYŻKI NP. 300 ZŁOTOWEJ NA 2019R.

ŻEBY WYJAŚNIĆ  FORUMOWICZOM TO GOŚĆ KTÓRY TU PISZE POD NICKIEM SZERSZEŃ LUB OSA CZY RYSIU TO GOŚĆ Z  TARCZY PODSZYWAJĄCY SIĘ POD WIELOMA INNYMI NICKAMI KTÓRY PRÓBUJE NAWIĄZYWAĆ TEMATY BO NIKT NIE CHCE Z NIM POLEMIZOWAĆ NA STRONIE TARCZY BO TO PO PROSTU STARE  TREPISKO.

PANU JUŻ DZIĘKUJEMY
SAJMON
VIP

733
5
12.11.2009
15
Teraz widzicie gość nic nie potrafi mądrego dla was jako OWC załatwić tylko pisze proste słowa które armia go nauczyła. dziękujemy. Nie trudźcie się " Trepki z Tarczy" i przestańcie pisać pod innymi nickami .Ja nie muszę się prosić Komendanta żeby wejść do innej JW. a Tarcza musi się prosić takie macie dziwne struktury związkowe i tyle wasz jest ,że nikt z wami się nie liczy. w RON.

A teraz informacja - Związek "Solidarność" działając na rzecz OWC przesłała do 1 i 2 RBLog , CSLog oraz 22 WOG pisma odnośnie nie wykonywania badań okresowych dla kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej skoro mają aktualne badania psychologiczne i lekarskie na KPOF. Takie prawo wartownikom daje art 33a Ustawy o ochronie osób i mienia.W CSLog zostały wstrzymane już wykonywanie podwójne badań . Na dniach będzie informacja z 2 RBlog.

W czwartek tj.. 18.10.2018 r.. ukaże się informacja ze spotkania Solidarności z Pełnomocnikiem MON.
SAJMON,Forum Oddziału Wart Cywilnych , Nov 2009.
Szerszeń
Nowicjusz

*

27
1
14.02.2015
0
(15.10.2018, 07:25)SAJMON napisał(a):  

Widzę Sajmon, że masz jakieś dylematy odnośnie mnie, a patrząc dalej to wobec większości użytkowników na tym forum.
Już w lutym dałem Ci do zrozumienia co o tym myślę, ale widzę że nie poskutkowało i brniesz dalej.
Może założysz swoje forum, a nie będziesz tu siał tu fermentu w stosunku do innych użytkowników i uzurpował sobie praw moderatora.
Dziwi mnie, że admin tego forum nie interweniuje, bo twoje wypowiedzi już dawno powinny być upomniane.
To nie forum polityczne, a cały ty cały czas uprawiasz politykę związkową, to nie to miejsce.

Może niejasno założyłem wątek, ale doszły do mnie informacje, że planuje się jakieś zmiany w przepisach odnośnie robienia tych kursów przez OWC.

Może admin tego forum się wypowie, stworzy regulamin użytkowników tego forum, bo w przeciwnym wypadku nie warto tu wchodzić, bo każda wypowiedź kończy się nieuzasadnionymi obelgami ze strony użytkowników typu Sajmon.

Skocz do:

Użytkownicy którzy przeglądają wątek: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
MyTrade theme by XSTYLED © 2014.
Forum wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację