Witaj gościu.
Nie jesteś zarejestrowany albo zalogowany, aby mieć pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj się
Witaj!





.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kurs doskonalący - OWC
Offline
Piotr PSPO
Nowicjusz


*

14
1
18.03.2017
0
#1
Założony wątek ma wyjaśnić wszystkie nie jasności związane z kursem doskonalącym KPOF.
Offline
Piotr PSPO
Nowicjusz


*

14
1
18.03.2017
0
#2
Co do kursów w 3 RBLog to potwierdzam, że załatwili jakąś firmę za 350zł. Oczywiście koszty pokrywa zainteresowany. Więc mam pytanie do działaczy NSZZ PW. Mamy robić kursy w własnym zakresie czy ustalono coś innego z panem ministrem?
Offline
heniu
Expert


***

134
0
17.06.2009
0
#3
(04.03.2018, 20:14)Piotr PSPO napisał(a):  Co do kursów w 3 RBLog to potwierdzam, że załatwili jakąś firmę za 350zł. Oczywiście koszty pokrywa zainteresowany. Więc mam pytanie do działaczy NSZZ PW. Mamy robić kursy w własnym zakresie czy ustalono coś innego z panem ministrem?

W 3Rblogu część już zrobiła kurs w cenie 400zł , my natomiast mamy termin kwietniowy.Tylko czy nie jest to wychodzenie przed szereg skoro uprawnienia mamy do marca 2019? Następne kursy będziemy zmuszeni zrobić po 5 latach od daty wystawienia zaświadczenia ojego zakończeniu -to bez mała rok.
Offline
Piotr PSPO
Nowicjusz


*

14
1
18.03.2017
0
#4
Dlatego u nas chłopaki czekają, tylko zastanawiam się czy to pismo NSZZ PW co wywiesili na wartowni to jakaś zagrywka czy "cuś"
Offline
heniu
Expert


***

134
0
17.06.2009
0
#5
(05.03.2018, 20:53)Piotr PSPO napisał(a):  Dlatego u nas chłopaki czekają, tylko zastanawiam się czy to pismo NSZZ PW co wywiesili na wartowni to jakaś zagrywka czy "cuś"
o jakim  piśmie piszesz-czyżby o wysłanym do Błaszczaka?na NSZZ PW zbytnio bym nie liczył , ten związek dla nas wartowników nigdy niczego pozytywnego nie zrobił'.
Offline
Piotr PSPO
Nowicjusz


*

14
1
18.03.2017
0
#6
Ale w jednym z postów Pan Nadszyszkownik mocno zasugerował, że prace są mocno zaawansowane w resorcie. Jest przedstawicielem zarzadu NSZZ PW? Więc raczej nie powinien rzucać słów na wiatr. Moim zdaniem powinniśmy pracodawcy w 3 Rblogu przedstawić fakt, iż nie robimy szkoleń ponieważ związki nam to załatwiają w resorcie.
Offline
cycu76
Nowicjusz


*

22
0
08.05.2012
0
#7
Koledzy z 2 RBLogu może wy coś wiecie o tych kursach w końcu to Warszawa
Offline
Bolo
Expert


***

157
3
22.12.2013
1
#8
(05.03.2018, 07:14)heniu napisał(a):  Tylko czy nie jest to wychodzenie przed szereg skoro uprawnienia mamy do marca 2019? Następne kursy będziemy zmuszeni zrobić po 5 latach od daty wystawienia zaświadczenia ojego zakończeniu -to bez mała rok.

Art. 38 nic nie mówi o datach, więc droga do własnych ( czytaj policyjnych ) interpretacji jest szeroka.

Cytat:Art. 38b. 1. Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej ma obowiązek co 5 lat
przejść
kurs doskonalący umiejętności, o których mowa w art. 26 ust. 3 pkt 8, oraz
przedstawić właściwemu komendantowi wojewódzkiemu Policji, zaświadczenie
o odbyciu tego kursu.
Offline
heniu
Expert


***

134
0
17.06.2009
0
#9
(06.03.2018, 20:49)Bolo napisał(a):  
(05.03.2018, 07:14)heniu napisał(a):  Tylko czy nie jest to wychodzenie przed szereg skoro uprawnienia mamy do marca 2019? Następne kursy będziemy zmuszeni zrobić po 5 latach od daty wystawienia zaświadczenia ojego zakończeniu -to bez mała rok.

Art. 38 nic nie mówi o datach, więc droga do własnych ( czytaj policyjnych ) interpretacji jest szeroka.


Cytat:Art. 38b. 1. Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej ma obowiązek co 5 lat
przejść
kurs doskonalący umiejętności, o których mowa w art. 26 ust. 3 pkt 8, oraz
przedstawić właściwemu komendantowi wojewódzkiemu Policji, zaświadczenie
o odbyciu tego kursu.
Dwóch naszych kolegów otrzymało z KWP w Łodzi pisma z określonym terminem marzec 2019r. na dostarczenie zaświadczenia o ukończeniu kursu.
Offline
SAJMON
VIP


****

716
5
12.11.2009
15
#10
(06.03.2018, 10:17)Piotr PSPO napisał(a):  Ale w jednym z postów Pan Nadszyszkownik mocno zasugerował, że prace są mocno zaawansowane w resorcie. Jest przedstawicielem zarzadu NSZZ PW? Więc raczej nie powinien rzucać słów na wiatr. Moim zdaniem powinniśmy pracodawcy w 3 Rblogu przedstawić fakt, iż nie robimy szkoleń ponieważ związki nam to załatwiają w resorcie.

Piotr PSPO musicie jasno napisać, że NSZZ PW wystąpiło i  załatwia sprawę kursów (szkolenia) I CIEKAWE CO WAM PRACODAWCA ODPOWIE. Domyślam się odpowiedzi.
SAJMON,Forum Oddziału Wart Cywilnych , Nov 2009.



Skocz do:


Użytkownicy którzy przeglądają wątek: 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
MyTrade theme by XSTYLED © 2014.