Witaj gościu.
Nie jesteś zarejestrowany albo zalogowany, aby mieć pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj się
Witaj!

.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Po Dowódcy Warty
piotrwarta
Expert

115
5
15.11.2015
1
(21.02.2017, 10:32)SAJMON napisał(a):  Piotrwarta małe sprostowanie.  Oczywiście pomyliłem się i to strasznie . PRZEPRASZAM.  Mamy zapisane, że dodatek czyli zwiększenie premii regulaminowej do 50%. za zastępstwo np.z tytułu absencji chorobowej,urlopu wypoczynkowego czy powstałego wakatu i trwa dłużej niż 14 dni kalendarzowych mamy zapisane w regulaminie premiowania. Dodatek funkcyjny dla dowódcy warty jest wypłacany u mnie zgodnie z PUZP dla PWJOSB art.35 pkt2. i wynosi 20 % od kwoty 750zł. Można to wypłacić podwójnie jak jest mały procent tego dodatku i zwiększyć premię za zastępstwo  np. za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych. piotrwarta jak jesteś z 2 RBLog zgłoś się do M.B. (s. - Szeroki Bór ) to on Ci pomoże pozytywnie załatwić tę sprawę.

Wszystko ok .
A jak jest 2 etatowych dowódców wart i 2 pełniących obowiązki dowódcy warty ( wartownicy ) , system 4-zmianowy ?
Komendant twierdzi że dodatek funkcyjny (dla po dowódcy warty ) jest za zastąpienie etatowego dowódcy . Dla wartownika stale pełniącego obowiązki d-cy warty nie ma , gdyż nie zastępuje etatowego d-cy warty - " Ponieważ na jednostce są tylko 2 etaty dowódców wart , a powinny być 4 "
mamba
Zaawansowany

**

84
3
04.07.2010
1
(21.02.2017, 14:53)piotrwarta napisał(a):  
(21.02.2017, 10:32)SAJMON napisał(a):  Piotrwarta małe sprostowanie.  Oczywiście pomyliłem się i to strasznie . PRZEPRASZAM.  Mamy zapisane, że dodatek czyli zwiększenie premii regulaminowej do 50%. za zastępstwo np.z tytułu absencji chorobowej,urlopu wypoczynkowego czy powstałego wakatu i trwa dłużej niż 14 dni kalendarzowych mamy zapisane w regulaminie premiowania. Dodatek funkcyjny dla dowódcy warty jest wypłacany u mnie zgodnie z PUZP dla PWJOSB art.35 pkt2. i wynosi 20 % od kwoty 750zł. Można to wypłacić podwójnie jak jest mały procent tego dodatku i zwiększyć premię za zastępstwo  np. za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych. piotrwarta jak jesteś z 2 RBLog zgłoś się do M.B. (s. - Szeroki Bór ) to on Ci pomoże pozytywnie załatwić tę sprawę.

Wszystko ok .
A jak jest 2 etatowych dowódców wart i 2 pełniących obowiązki dowódcy warty ( wartownicy ) , system 4-zmianowy ?
Komendant twierdzi że dodatek funkcyjny (dla po dowódcy warty ) jest za zastąpienie etatowego dowódcy . Dla wartownika stale pełniącego obowiązki d-cy warty nie ma , gdyż nie zastępuje etatowego d-cy warty         - " Ponieważ na jednostce są tylko 2 etaty dowódców wart , a powinny być 4 "
 Jestem z 2 RB Log , odmoje pytanie brzmi co to za kwota 750 zl ,od ktorej nalicza się dodatek funkcyjny.Czy wszelkiego rodzaju dodatki nie powinne być naliczane od najniższej krajowej. Madanimated
mamba, jest dumnym użytkownikiem Forum Oddziału Wart Cywilnych
SAJMON
Maniak forum

894
5
12.11.2009
21
(21.02.2017, 16:05)mamba napisał(a):  
(21.02.2017, 14:53)piotrwarta napisał(a):  

Wszystko ok .
Komendant twierdzi że dodatek funkcyjny (dla po dowódcy warty ) jest za zastąpienie etatowego dowódcy . Dla wartownika stale pełniącego obowiązki d-cy warty nie ma , gdyż nie zastępuje etatowego d-cy warty         - " Ponieważ na jednostce są tylko 2 etaty dowódców wart , a powinny być 4 "
 Jestem z 2 RB Log , odmoje pytanie brzmi co to za kwota 750 zl ,od ktorej nalicza się dodatek funkcyjny.Czy wszelkiego rodzaju dodatki nie powinne być naliczane od najniższej krajowej. Madanimated

Mamy tak ustalone w PUZP. Dodatek funkcyjny od kwoty750 zł a inne dodatki np. wysługa to od 1300zł. A czy zgodnie z prawem czy nie to już sprawa prawników.Jak podniesiemy ten dodatek stazowy na 1300zł to wy skorzystacie grosze a ci co maja 40 lub 50% dodatku będą się cieszyli. Postaramy się podczas negocjacji nad zmianami w PUZP dokonać takich zapisów ,żeby były korzystne dla d-ców warty. Ten PUZP ma 20 lat i muszą pewne zapisy ulec modyfikacji. To jest normalne. Na pewno komisja do PUZP będzie miała dużo pracy i trochę się to rozciągnie  w czasie.  Ale żeby coś zapisać pozytywnego  to musi to potrwać nieraz i rok czasu.  Osobiście będę starał się wziąść udział w pracach tej  komisji.  Domyśliłem się, że jesteś z 2RBLog bo moi " podwładni związkowi " poinformowali mnie dwa dni temu o tym przypadku. Skorzystaj z pomocy Marka B. Rozmawiałem z nim telefonicznie  i on wie co ma zrobić w twojej sprawie. Pozdrawiam.
SAJMON,Forum Oddziału Wart Cywilnych , Nov 2009.
owocowc
Zaawansowany

**

56
7
02.01.2015
1
" Projektowane zmiany w infrastrukturze funkcjonowania OWC " O co chodzi ?

Skocz do:

Użytkownicy którzy przeglądają wątek: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
MyTrade theme by XSTYLED © 2014.
Forum wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację