Witaj gościu.
Nie jesteś zarejestrowany albo zalogowany, aby mieć pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj się
Witaj!





.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podwyżki płac pracowników cywilnych wojska . 2017 r.
Offline
miodzio64
Nowicjusz


*

23
0
22.03.2012
0
to ja ci wytłumaczę, z czym się zgadzam. Bo cwaniaki chorują w administracji a ci w terenie nie mogą chorować więc zrobił Antoni bardzo dobrze . jak masz szpitalne to dostaniesz symulancie!!! Big Grin
Offline
miodzio64
Nowicjusz


*

23
0
22.03.2012
0
to ja ci wytłumaczę, z czym się zgadzam. Bo cwaniaki chorują w administracji a ci w terenie nie mogą chorować więc zrobił Antoni bardzo dobrze . jak masz szpitalne to dostaniesz symulancie!!! Big Grin
Offline
miodzio64
Nowicjusz


*

23
0
22.03.2012
0
(20.07.2017, 13:14)mariusz9877 napisał(a):  Mnie zastanawia jedna rzecz. Dlaczego  jednych  karze się za zwolnienia lekarskie( zgodnie z zaleceniem  P. Grabskiego od 10 dni zwolnienia  należy dokonywać potrącenia  o 50% kwoty bazowej) a tych którzy mają mniej niż 10 dni  to już nie obejmuje? Czyżby to było jakieś inne zwolnienie?????????? Nie rozumiem tej logiki, bo to tylko wg mnie sugeruje, aby korzystać ze zwolnienia ale  pilnować by nie przekroczyło ono iluś tam dni.

to ja ci wytłumaczę, z czym się zgadzam. Bo cwaniaki chorują w administracji a ci w terenie nie mogą chorować więc zrobił Antoni bardzo dobrze . jak masz szpitalne to dostaniesz symulancie!!! Big Grin 
Offline
pcm
admin


*******

1,049
92
01.06.2009
9
Temat zamykam ,ze względów technicznych
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.
Podwładny przed obliczem przełożonego powinien mieć wygląd lichy i durnowaty, tak aby swoim pojmowaniem istoty rzeczy, przełożonego nie peszył



Skocz do:


Użytkownicy którzy przeglądają wątek: 2 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
MyTrade theme by XSTYLED © 2014.
Forum wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację