Witaj gościu.
Nie jesteś zarejestrowany albo zalogowany, aby mieć pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj się
Witaj!





.

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podwyżki płac pracowników cywilnych wojska. 2016r.
Offline
heniek
Nowicjusz


*

1
0
30.05.2016
0
Witam.
Widzę że na forum udzielają się również osoby siedzące wyżej w strukturach związków.
W związku z tym mam pytania:

Czy i gdzie można zapoznać się z protokołami dotychczasowych spotkań/negocjacji strony związkowej z MON?
Czy to prawda że w ubiegłym tygodniu poszczególne JW dostały konkretne wytyczne co do sposobu naliczenia podwyżek?
Czy to prawda że strony związkowe (w danym zakładzie) nie brały udziału w tworzeniu czy opiniowaniu listy pracowników deficytowych?
Czy lista pracowników deficytowych jest oparta na analizie/zgodzie DSS czy interpretacji własnej poszczególnych pracodawców?
Czy prawdą jest że sprawa podwyżek etatów deficytowych w poszczególnych JW już jest zamknięta jeśli chodzi o jakieś korekty?
Czy i gdzie można się zapoznać z listą tych etatów z lat ubiegłych opracowaną przez DSS?

Pytam ponieważ na tą chwilę u mnie temat podwyżek pracowników deficytowych jest tematem tabu.
Słysząc odpowiedzi typu "u nas nie ma takich etatów więc nic nie zgłaszaliśmy" ,"nic nie wiemy ale czekamy bo może DSS coś przyśle", "przecież u nas wszyscy po równo podwyżki mają dostać" można dojść do wniosku że jednak komuś nie podobało się że większe podwyżki mogą być praktycznie tylko dla "nie biurkowych" i jedynym sposobem było nie wykazanie ich jako deficytowych zamiatając temat pod dywan.

No chyba że hasło "i specjaliści w innych dziedzinach" miało być kluczem dla "biurkowych"

Przepraszam za offtopa ale mam też pytanie do osób które mają szkodliwe i w tej sprawie proszę o odpowiedź na PW.
Czy ktoś korzysta z urlopu na podstawie art.10 układu zbiorowego? U mnie taki urlop jest nieistniejącym zapisem i również tematem tabu ale kadra w/g swoich przepisów z takiego urlopu korzysta.  



Wiadomości w tym wątku
RE: Podwyżki płac pracowników cywilnych wojska. 2016r. - heniek - 30.05.2016, 13:00
RE: podwyżki 2007 - 2015/2016 - Osa - 05.02.2016, 16:18
RE: podwyżki 2007 - 2015/2016 - Osa - 05.02.2016, 19:27
RE: podwyżki 2007 - 2015/2016 - Osa - 05.02.2016, 21:04

Skocz do:


Użytkownicy którzy przeglądają wątek: 2 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
MyTrade theme by XSTYLED © 2014.
Forum wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację