Witaj gościu.
Nie jesteś zarejestrowany albo zalogowany, aby mieć pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj się
Witaj!





.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SPOTKANIE W KANCELARII PREZYDENTA RP
Offline
kaska
VIP


****

324
4
06.12.2013
7
#1
W związku z dużym zapotrzebowaniem na informacje dotyczące spotkania w Kancelarii Prezydenta RP informuję, że na stronie ZPW "TARCZA" zamieszczone zostały nieocenzurowane pliki z jego przebiegu.
http://zpwtarcza.pl/spotkanie-w-kancelarii-prezydenta/
Po co czytać subiektywne komunikaty, gdy można odsłuchać przepieg całego spotkania. Zapraszam i pozdrawiam. Marek Kazimierczak.
Wiedz, co mówisz ale nie mów wszystkiego, co wiesz.
Offline
STORM
Moderator


*****

755
99
03.06.2009
12
#2
Szacun Cool
Teraz to już forumowicze tacy jak  Mg  ALF, ALA, OSA, ADAMFUX, i BAN muszą być zadowoleni z informacji i nie będą zadawać pytań i nikogo oczerniać o spisek i gdzie trafiły podpisy wraz z petycją.
 Aloha
Podstawą szczęścia jest wolność, a podstawą wolności odwaga!
http://www.pah.org.pl/o-pah/8/pajacyk
Offline
tomala756
Expert


***

105
0
03.08.2015
1
#3
Maż racje STORM nie będzie kłótni , jak tak się kłócą to nie chce ich czytać ani zapisać do jakiegoś związku a takich jak ja to jest wiele pozdrowienia
Offline
jutka
Zaawansowany


**

69
3
06.08.2010
8
#4
A ja chciałam bardzo podziękować Tobie Marku oraz  Krzysztofowi za fantastyczne przygotowanie do tego spotkania. Byliście merytoryczni, zwięźli, dosadni a prezentacja to prawdziwy majstersztyk Smile ponieważ nie skupiliście się tylko  na pokazaniu tych naszych żałosnych wynagrodzeń, ale na tym jak do tego doszło, ze są żałosne, wskazując jednocześnie kierunki, którymi należy podążać, żeby sytuacja wszystkich PW uległa znacznej poprawie. Dziękuję  Heart
jutka, jest dumnym użytkownikiem Forum Oddziału Wart Cywilnych
Offline
kaska
VIP


****

324
4
06.12.2013
7
#5
Dziękuję Ci @jutka za te oficjalne podziękowania za siebie i - nie piszącego na tym Forum - Krzyśka.

Ale trzeba oddać cześć całemu składowi osobowemu Zespołu Roboczego i z tego miejsca również Im serdecznie dziękuję za włożoną pracę, poświęcony czas , w tym do późnych godzin wieczornych we wtorek, aby wszystko zagrało. A trzeba było zabezpieczyć wszystko również od strony technicznej, materiałowej, skserować, wydrukować, policzyć, ostemplować i ostatecznie zbindować. Jeszcze raz dziękuję.

Nie mogliśmy zawieść tych wszystkich, którzy często przecież też kosztem swojego czasu, dzięki wielkiemu zaangażowaniu zbierali te podpisy poparcia, jak również rozpowszechniali treść petycji w jednostkach. Dziękuję Wam serdecznie.

Podziękowania należą się również Inicjatorom i Pomysłodawcom tej petycji, niezależnie ilu ich było z pewnością dobrze znali sytuację pracowniczego bytu, gdyż w zasadzie nikt nie miał uwag do ostatecznej treści Petycji. (No, może jedna osoba, ale już o niej nie wspominajmy, bo ich petycja do Pana prezydenta była w zasadzie zbieżna jak napisano na tym Forum). Dziękuję Wam zatem i myślę, że jeszcze nie raz będziemy potrzebowali Waszego spojrzenia z poziomu jednostek i instytucji wojskowych.

Wiem, że na tym Forum już @Osa dziękował Wszystkim, jednak dziękował niejako w ciemno. Dziś wiemy ilu faktycznie pracowników się podpisało i myślę, że nawet @Osa się nie spodziewał takiej liczby. Dziś to wiemy, o czym można się przekonać na stronie TARCZY http://zpwtarcza.pl/spotkanie-w-kancelarii-prezydenta/
Dlatego dziękować nigdy za dużo.

Szkoda, wielka szkoda, że pod oryginałem Petycji, która została przekazana do Pana Prezydenta nie zostały ujęte podpisy tych wszystkich (ponad 5 tysięcy) Pracowników, bo oznaczałoby to, że mamy środowisko bardzo zmobilizowane! W tydzień, czy 10 dni 1/8 stanu osobowego się podpisała, a ile jednostek pozostało bez wiedzy o petycji?

Trzeba się cieszyć tym co mamy, bo to jest naprawdę sukces i robimy dalej swoje. Mamy plan i trzymamy się naszej ścieżki dojścia do celu!!! I będziemy nią podążać, niezależnie od przeciwności. Teraz czekamy na odpowiedź na złożone dokumenty od Marszałka Sejmu RP, Pani Premier i Ministra Obrony Narodowej, ale nie próżnujemy. Już trwają prace nad kolejnym projektem. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam. Marek Kazimierczak.
 
Wiedz, co mówisz ale nie mów wszystkiego, co wiesz.
Offline
kaska
VIP


****

324
4
06.12.2013
7
#6
(22.09.2015, 18:34)jutka napisał(a):  Hallo!, jakieś przecieki ze spotkania? ktoś? cos?  Shy

jak powyżej, napisała @jutka kiedyś, we wrześniu, dokładnie po spotkaniu w dniu 22 września, gdy to Forum zamarło w oczekiwaniu na wiadomości ze spotkania. Tamto milczenie można było zrozumieć, bo brakowała informacji, a taka sytuacja powoduje zazwyczaj niepewność i człowiek się zastanawia: co tam ustalili? czy coś pójdzie do przodu, czy nadal będzie po staremu?

Dlaczego jednak takie milczenie jest na tym Forum po spotkaniu w dniu 25 listopada? Nie rozumiem. Informacja jest kompletna. Przebieg spotkania jest znany, a tu nastała taka błoga cisza. Dlatego może powtórzę to wrześniowe wołanie @jutki w trochę zmienionej formie:
"Hallo!, jakieś opinie, czy sugestie po spotkaniu? ktoś? coś?  Shy "

Zbliża się weekend, w trakcie którego to Forum zazwyczaj cichnie, więc wykorzystajcie ten przynajmniej ten piątek na  wymianę poglądów o nastrojach po spotkaniu, bo trzeba podejmować kolejne kroki a czasu jest mało. Z tego co wiem pracownicza Petycja, którą Zespół Roboczy przekazał wraz z "Sytuacją..." do Sejmu powinna być rozpatrywana w co najmniej dwóch komisjach sejmowych: Obrony Narodowej i nowo powołanej Komisji Do Spraw Petycji. I - mając na uwadze, że ta komisja powstała dopiero 16.11.2015 r. - prawdopodobnie ta petycja pójdzie na tzw. pierwszy ogień! Mam nadzieję, że go przetrwa, gdyż to co zostało powiedziane na spotkaniu, to tylko ... taka zajawka problemu. Przynajmniej tak to rozumieliśmy w Zespole. Podstawowe tematy zostały zawarte w przekazanym Władzom opracowaniu. Dlatego ważne jest przedstawienie Waszych wrażeń, sugestii, czy po prostu informacji o akceptacji, bądź nie - przyjętego przez Zespół Roboczy kierunku działania.
@ jutka już się wypowiedziała, ale to może być trochę subiektywne, bo - po pierwsze - uczestniczyła w spotkaniu, a po drugie - jest we władzach TARCZY, więc wypada Jej podziękować "szefowi" Wink . Dlatego mam nadzieję, że odezwą się Ci, którym sytuacja PRACOWNIKÓW WOJSKA leży naprawdę na sercu. Uważam, że nie ma już czasu na "słowne przepychanki", tym bardziej, że jak wcześniej pisałem: to jest ten czas, ten budżet, gdzie można coś w odniesieniu do pracowników poprawić, polepszyć, ustawić na NORMALNE tory!!!
Dlatego powtórzę: "Hallo!, jakieś opinie, czy sugestie po spotkaniu? ktoś? coś? Shy "
Pozdrawiam. Marek Kazimierczak 
Wiedz, co mówisz ale nie mów wszystkiego, co wiesz.
Offline
jutka
Zaawansowany


**

69
3
06.08.2010
8
#7
"Sefuńciu" jakbyś poszedł na spotkanie jak ostatni gamoń nie przygotowany, podziękowań by nie było Wink
jutka, jest dumnym użytkownikiem Forum Oddziału Wart Cywilnych
Offline
kaska
VIP


****

324
4
06.12.2013
7
#8
Jak bym taki poszedł to tylko o Was by żle świadczyło, że mnie nie przygotowałyście. ? Marek Kazimierczak
Wiedz, co mówisz ale nie mów wszystkiego, co wiesz.
Offline
jutka
Zaawansowany


**

69
3
06.08.2010
8
#9
(27.11.2015, 09:17)kaska napisał(a):  Jak bym taki poszedł  to tylko o Was by żle  świadczyło, że mnie nie przygotowałyście.  ?  Marek Kazimierczak

Wiadoma sprawa Wink
jutka, jest dumnym użytkownikiem Forum Oddziału Wart Cywilnych
Offline
kropeczka24
Nowicjusz


*

24
0
15.01.2015
1
#10
Krótko i na temat: Kierunek działania jest bardzo dobry, tak trzymać i nie zasypywać tzw "gruszek w popiele", chwalić tu nikogo nie będę bo chyba nie oto chodzi, początek bardzo dobry ale musi być i dobre zakończenie . Ludzie zaczęli wierzyć ze coś się ruszyło, ze coś się poprawi, nie zawiedźcie ich.
Zwracam się do wszystkich obsrywających się na tym forum w " Jedności siła" zróbmy coś razem dla siebie. Miałam nie chwalić "dobra robota" ale czekamy na dalsze kroki.



Skocz do:


Użytkownicy którzy przeglądają wątek: 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
MyTrade theme by XSTYLED © 2014.
Forum wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację