Witaj gościu.
Nie jesteś zarejestrowany albo zalogowany, aby mieć pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj się
Witaj!





.

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podwyżki 2007 - 2015/2016
Osa
Unregistered



 
(05.02.2016, 08:50)SAJMON napisał(a):  Koala 24 podjąłem interwencje w tej sprawie osobiście zapytaj Marka. B. szefa NSZZ "S" ze składu Szeroki Bór
No to teraz wiemy kim jest pan Koala - to samo slownictwo te same pretensje te same urazy...Szkolenie ideologiczne to to co Wam jak na razie najlepiej wychodzi...
Osa
Unregistered



 
(05.02.2016, 09:11)qwerty napisał(a):  Pierwszy był w milicji a drugi w LWP
Tak też myslałem - najlepiej utylizowac .....Swoich rodziców także....Też tam byli i w komunie żyli
(05.02.2016, 08:50)SAJMON napisał(a):  Ja się nigdy nie chwałę tak jak ty. To jest pokaz skromności i załatwiania skutecznie spraw pw.
No no - zawsze wiedzialem że jestes skromny/ baaardzo/ i diabelnie skuteczny...Na mnie juz tez napisaleś skargę?Mam sie powoli zaczac pakowac? Tak tylko pytam bo chce wiedziec.
Kaznodzieja
Unregistered



 
Proszę admina o uporządkowanie dyskusji. Po pierwsze wątek jest otwarty więc wszyscy mogą go czytać i bardziej interesuje pw kwestia tegorocznych podwyżek a nie osobiste wojenki. Po drugie może lepiej założyć nowy wątek np pt. "Kto kogo bardziej obrazi" i tam sie naparzajcie ile wlezie. Mam nadzieje że zawstydzilam
Osa
Unregistered



 
Dobrze że sie kolega ujawnił No i slownictwo znajome Ach te przydatki ...Tak tak - te małe zwiazki zawodowe takze i Wam bardzo przeszkadzaja Marek z Krzyskiem zrobili cala czarna robote Tysiace pw bez waszego udzialu wysmazylo petycję która jako jedyny dokument ze wszystkich sluzb mundurowych jest wyslana wszedzie gdzie to tylko mozliwe i krzyczy tam o biedzie pracowników wojska Resort zwleka z ostateczna decyzja bo widzac co sie dzieje chce jakieś dodatkowe srodki wygospodarowac aby tego wstydu nie bylo Marek z Krzyśkiem na biezaco rozmawiaja w tej sprawie z KOBN a Wy?? Jak zwykle pod raczkę z drugim/wiadomym/ zz zalatwiacie, rozmawiacie a tak naprawdę jedna wielką sciemę uskuteczniacie i pacyfikujecie nastroje obiecujac zlote góry. Poczekajcie ludzie spokojnie - juz my Wam kase załatwimy 0 nie tak jak te tzw ''przydatki'' Tak trzymac Nadal załatwiajcie tyle że pisac mozna wszystko a nikt tego nie widział Mam jednak nadzieje ze cała prawda predzej czy poxniej na wierzch wyjdzie I będzie jak zawsze bywało - prawda Kolego??Ludzie na spotkanie przyjda i im zakomunikuja że decyzje wlasciwie zapadly bo obydwa duze zz sie na propozycje resortu zgodziły ...Nie widzicie w tym wszystkim jednego Was juz prawie nie ma bo co dzien nowi ludzie tlumnie od Was odchodzą np do TARCZY chociaż tam zapomog związkowych nie ma .Poniewaz sie ujawniłes to chciałem ci podziękowac za spieprzenie tej spolecznej inicjatywy zwiazanej z petycją oraz wykorzystanie podpisów pw w innym celu No i za wsparcie kolejnych inicjatyw społecznych ...
Osa
Unregistered



 
(05.02.2016, 11:00)Kaznodzieja napisał(a):  Po pierwsze wątek jest otwarty więc wszyscy mogą go czytać i bardziej interesuje pw kwestia tegorocznych podwyżek a nie osobiste wojenki.
Piszesz to co piszesz ale zapewne bez przekonania Bo przeciez wiesz ze jedyna pewna informacja jest ta informacja do której masz przecież dostep mowiaca o 185 zł które zostaną podzielone zgodnie z decyzją ministra Nie wspomina sie tam o zadnych konsultacjach ze związkami zawodowymi Ponieważ nadal taka jest sytuacja a ta zwłoka świadczy o tym że resort poszukuje dodatkowych środków bo te które są już by powoli zaczęto dzielić tu na tym forum odbywa się batalia o prawdę O to abyśmy zdali sobie sprawę kto kim jest i o co mu chodzi A zaczęło się to od projektów inicjatyw społecznych po to aby ułatwić rzadzącym podjęcie pozytywnej dla nas decyzji Co się wówczas stało??Te nieśmiałe propozycje inicjatywy i projekty zostały w zarodku zgniecione przez prominentnego - wypowiadającego się tu działacza wojskowej Solidarności Od tego zaczęla się ta kopanina i to celowo bo kwestia inicjatyw społecznych została przywalona kwestią tego kto ma słuszny życiorys i kto ile dla pracowników zrobił Jest to oczywiście celowe działanie i czas abyśmy ponownie wrócili do sedna sprawy A więc co??Biernie ludzie czekamy aż nam ONI załatwią tą kasę czy sami w tym czynny udział weźmiemyJeszcze nie za poźno - KOBN jeszcze nie podjęła decyzji Jeszcze możemy wiele zrobić
Offline
koala24
Nowicjusz


*

33
0
06.05.2010
0
(04.02.2016, 22:12)Osa napisał(a):  
(04.02.2016, 21:23)hans napisał(a):  
(04.02.2016, 21:12)koala24 napisał(a):  Skład Szeroki Bór - powiat piski drugie miejsce w kraju z najwyższym bezrobociem ale pierwszeństwo przy zatrudnieniu mają  byli ż zawodowi i byli policjanci a nawet milicjanci z emeryturami ok..3500zł.
i tu popieram koale24 w 100 %. ZZ mogłyby coś w tym kierunku zrobić, niech przypomną sobie co ma ją w statucie. Albo chociaż pomóc aby coś tam zmienic.
Może sie znow naraze ale zapytam spokojnie...W czym problem?? Wojsko nie jest instytucją charytatywną A czy w przypadku gdyby ten skład zlikwidowano te okoliczne zakłady pracy wraz z urzedem zatrudnienia przyjmą Was do pracy?? A co Wam powiedza gdy sie okaże że latami pracowaliscie w resorcie on??Odpowiem - drzwi Wam pokaza i rozmawiac nie beda chcieli A czyż nie jest tak ze ciagniecie do tych wojskowych zakladów pociotków i znajomych z calej okolicy i obrastacie te zakłady jak mech drzewo?? Mało przykladów z naszego pracowniczego podwórka jest ?? A moze patrzec nie potraficie....? Gdy zawodowemu zatrudnią żone bo w calej okolicy dla rodzin wojskowych pracy nie ma no bo oni przecież i tak dużo mają  to placz i zgrzytanie zebow w calym zakladzie... A plotek, a wskazywania palcem, a kiwania głowami - Koniec świata A jak po Was do zakładu przyjmuja Wasze dalsze i bliższe rodziny i po 5-6 roznych pociotków w małym składzie jest zatrudnionych to ok?? Oco ten cały krzyk?? - co miejsca dla rodziny nie ma??  Smile Miałem okazję obserwowac jak niektórzy sa skłonni do najwiekszego dranstwa aby tylko rodzinie etacik załatwić.... Aby zostac magazynierem śb trzeba się intensywnie uczyć 2-3 lata a wam się wydaje że wystarczy wziać z ulicy?? Aby zajmować się wojskowa księgowoscią dokumentacją zwłaszcza tajną sprawozdawczością finansami czy kadrami trzeba długich lat praktykowania i rożnych kursów Dlatego glównie brani sa byli żz bo oni ta wiedzę przeszkolenie i doswiadczenieej klasy specjalijuz mają a mon jedynie na tym oszczędza Każdy przedsiębiorca czy prywatny czy panstwowy w zakresie tzw zasobów kadrowych postępuje dokładnie tak samo więc wogóle o czym ta gadka?
Na koniec - z wypowiedzi wielu tu piszacych wyłania sie obraz ciezko pracujących rasowych cywili wszystkowiedzących, wykwalifikowanych wyuczonych i ustawicznie krzywdzonych oraz tych leni, walkoni, nieuków i debili czyli  tzw tr..ów Ejże - czyzby na pewno tak jest?? Bo z mojego doswiadczenia wynika ze jest zupelnie inaczej I tak się czasami zastanawiam ...przemawia przez niektórych tu piszacych jedynie zazdrosc o te trepowskie emerytury które spac po nocach nie dają czy zwyczajne podłe draństwo... Bylo do wojska isc i nie pyszczyć.
Nie kumasz gościu. bo nie chcesz,........ jest od 15-30 podań mlodych ludzi złożonych dawno temu ale te ostatnie z góry poparte życiorysem/ż zw lub milicjant notabene" wysokiej klasy spec"poparte znajomościami mają zielone światło /PSL i zielone mundury/ .A rodziny byłych..... już dawno pracują .....do szwagra brata  z drugiego męża włącznie.
koala24, jest dumnym użytkownikiem Forum Oddziału Wart Cywilnych
Osa
Unregistered



 
(05.02.2016, 15:22)koala24 napisał(a):  Nie kumasz gościu. bo nie chcesz,........ jest od 15-30 podań mlodych ludzi złożonych dawno temu ale te ostatnie z góry poparte życiorysem/ż zw lub milicjant notabene" wysokiej klasy spec"poparte znajomościami mają zielone światło
Nie chcę bo widac jestem w innym wojsku i u mnie odbywa sie komisyjna selekcja kandydatów Czy wybrano by młodego czy tego z milicyjnym czy policyjnym doswiadczeniem nie wiem A Ty?? gdybys odpowiadal za ochronę tego kompleksu to kogo bys wybral??Mlodego bez większego doświadczenia przyuczonego do zawodu na kursie , po zasadniczej czy doswiadczonego w zakresie zwalczania przestepczosci w pelni sprawnego co potwierdzaja badania a takze byc moze posiadającego i pare innych dodatkowych atutów w zakresie wiedzy i umiejętnosci a także ogólnego doświadczenia...A le szczerze - Swoj wybór krótko uzasadnij. Tak na marginesie tej sprawy Jeżeli ktos np latami zajmowal sie przestepczoscia w poprzednim systemie to co?? - mamy go utylizowac a tym ówczesnym kryminalistom medale przypiac ?Naprawdę myslisz że wszyscy ówcześni wieźniowie to bojownicy o wolnosc i demokrację??
OK - malo ważne i nie dotyczy tematu Mam nadzieję ze te zmiany o których pisaliście wyjda Wam tam wszystkim na zdrowie czego Wam zyczę Myślę tez że nie będzie tak jak swego czasu obserwowałem Radosc z wyznaczenia na funkcję rasowego cywila szybko zamieniła sie w przerażenie bo on - cisnięty przez przelozonych dopiero pokazal do czego jest zdolny taki szef Wielu ?owczas na msze by dalo i na klęczkach powitało tego którego sie pozbyli ..Mam nadzieję że los oszczędzi wam tej nauczki .
Offline
koala24
Nowicjusz


*

33
0
06.05.2010
0
(05.02.2016, 16:11)Osa napisał(a):  
(05.02.2016, 15:22)koala24 napisał(a):  Nie kumasz gościu. bo nie chcesz,........ jest od 15-30 podań mlodych ludzi złożonych dawno temu ale te ostatnie z góry poparte życiorysem/ż zw lub milicjant notabene" wysokiej klasy spec"poparte znajomościami mają zielone światło
Nie chcę bo widac jestem w innym wojsku i u mnie odbywa sie komisyjna selekcja kandydatów Czy wybrano by młodego czy tego z milicyjnym czy policyjnym doswiadczeniem nie wiem A Ty?? gdybys odpowiadal za ochronę tego kompleksu to kogo bys wybral??Mlodego bez większego doświadczenia  przyuczonego do zawodu na kursie , po zasadniczej czy doswiadczonego w zakresie zwalczania przestepczosci w pelni sprawnego co potwierdzaja badania a takze byc moze posiadającego i pare innych dodatkowych atutów w zakresie wiedzy i umiejętnosci a także ogólnego doświadczenia...A le szczerze - Swoj wybór krótko uzasadnij. Tak na marginesie tej sprawy Jeżeli ktos np latami zajmowal sie przestepczoscia w poprzednim systemie to co?? - mamy go utylizowac a tym ówczesnym kryminalistom medale przypiac ?Naprawdę myslisz że wszyscy ówcześni wieźniowie to bojownicy o wolnosc i demokrację??
OK - malo ważne i nie dotyczy tematu Mam nadzieję ze te zmiany o których pisaliście wyjda Wam tam wszystkim na zdrowie czego Wam zyczę Myślę tez że nie będzie tak jak swego czasu obserwowałem Radosc z wyznaczenia na funkcję rasowego cywila szybko zamieniła sie w przerażenie bo on - cisnięty przez przelozonych dopiero pokazal do czego jest zdolny taki szef Wielu ?owczas na msze by dalo i na klęczkach powitało tego którego sie pozbyli ..Mam nadzieję że los oszczędzi wam tej nauczki .

No ręce opadają ......ja mówię o chlebie on o karabinach.
koala24, jest dumnym użytkownikiem Forum Oddziału Wart Cywilnych
Osa
Unregistered



 
(05.02.2016, 16:50)koala24 napisał(a):  No ręce opadają ......ja mówię o chlebie on o karabinach.
Nieprawda - obydwaj mówimy o ochronie wojskowego obiektu i selekcji osob przydatnych do tego celu.... Krytykujesz podejmowane decyzje to po prostu ciekawią mnie podstawy tej krytyki bo gadki że ktoś mial byc przyjęty po znajomosci to takie samo dranstwo jak publiczne robienie z czlowieka zlodzieja, gdy sąd w uprawomocnionym i podanym do publicznej wiadomosci wyroku tego nie orzekł. Prawda?
Offline
pcm
admin


*******

1,049
92
01.06.2009
9
Temat zablokowałem, za duży bałagan tu powstał . Nowy temat pod linkiem http://www.owc.com.pl/forum/showthread.php?tid=519&pid=11306#pid11306
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.
Podwładny przed obliczem przełożonego powinien mieć wygląd lichy i durnowaty, tak aby swoim pojmowaniem istoty rzeczy, przełożonego nie peszył



Skocz do:


Użytkownicy którzy przeglądają wątek: 7 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
MyTrade theme by XSTYLED © 2014.
Forum wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację