Witaj gościu.
Nie jesteś zarejestrowany albo zalogowany, aby mieć pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj się
Witaj!

.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
24 CZY 12 - Jaki czas pracy wolicie
jw3036
Expert

187
0
24.06.2009
3
Ktoś tam pisał ze tracimy 1000 w roku ale nie ile tracimy na dojazdy dodatkowo lepiej pojechać na 24 h 7 razy niż na 13 h 15 razy u nas większość ma do pracy po 30-40 km wiec na pewno nie tracimy tych 1000 a nawet zyskujemy na mniejszej ekspatacji naszych pojazdów prywatnych
jw3036
Expert

187
0
24.06.2009
3
ktoś tam pisał ze oddajemy 1000 a ja uważam ze zyskujemy na 24. Lepiej jechać 7 razy niż teraz 15
Każdy z nas dojezdza po 30-40 km wiec nawet zyskujemy liczac eksplatacje pojazdu i paliwa
ryba1971
Expert

207
2
06.07.2010
6
(29.02.2016, 07:11)pipen0308 napisał(a):  Teraz czesc zmiany przychodzi na siodma,czesc warty na osma i odpowiednio tak samo konczy prace.Nie ma zadnych nadgodzin
Także jestem wielce zdziwiony, że d-ca JW, komendant OWC i JW na ten układ idą. Wytłumacz mi jak to rozgrywacie, gdy podczas takiej wymiany pracowników jest napad na wartownika lub na magazyn broni? Czy nie dochodzi do sytuacji, że nie ma kto interweniować bo wszyscy obecni są na posterunku?
ryba1971, jest dumnym użytkownikiem Forum Oddziału Wart Cywilnych
hans
VIP

437
21
25.01.2013
5
już ten temat był poruszany w tym wątku http://www.owc.com.pl/forum/showthread.php?tid=467

Moje zdanie jest takie aby przełożenie rozmawiali z nami na takie tematy a nie narzucali coś odgórnie, powtarzam jeszcze raz kto chce 12 to niech ma a kto chciałby aby były 24 to warto drążyć krople w skale. Decyduje o tym pracodawca. Mamy tylko pogląd na swoją prace w jednym zakładzie gdzie przebywamy. To tak jak dowódca powiedział "przecież wy tylko chcecie 24" a jak się okazało na 10 składów chciałoby powrócić sześc.

Pcm pisałeś wcześniej ze jesteśmy stratni ileś kasy rocznie jeżeli chodzi o przekazanie (czas instuktazu itd), ale nikt z decydentów nie pomyślał  ze w ciągu ośmiu lat nie było podwyżki,powoli zaczęto wycinać owc w pień, zmieniono system z 24 na 12, co za tym wzrosły koszty samego dojazdu do pracy (paliwo,jedzenie,eksploatacja pojazdu) nie mówiąc już o czasie lub dodatkach. Jesteśmy chyba jedyną grupą branżowa gdzie nas ruchają od kilku dobrych lat i nic nie wskazuje na to aby coś się zmieniło.

Ps: pcm jakbyś mógł te posty przesunąć do wątku tego co podałem linka powyżej. Pozdrawiam
SurpriseSurprise
pipen0308
VIP

267
1
29.04.2010
10
I tak panowie jest te pytania mozecie zadac Komendantowi 3 RBLOG i facet wychodzi z zalozenia zadnych nadgodzin bron boze nie wykazywac przez Kierownikow Skladow.Macie robic tak zeby bylo dobrze reszta mnie nie obchodzi.I to jest dranstwo........dwa instruktaze dla tych co przychodza na siodma i osma.Jest tak ze w przypadku napadu na wartownika lub wartownie nie ma kto sie bronic bo jedna zmiana jet na posterunku a druga poszla do domu o 19 Big Grin .Sygnalizowalsmy ten fakt przelozonym ale zostal bez odzewu Sad
pipen0308, jest dumnym użytkownikiem Forum Oddziału Wart Cywilnych
pipen0308
VIP

267
1
29.04.2010
10
Zeby bylo jeszcze ciekawiej zabrano z naszego OWC szesc etatow :A Komendant RBLOG zgodzil sie na to by zejsc z limitu wartownikow na dniu i nocy.Chociaz regulamin mowi jasno 1,5 wartownika na posterunek........I co wy na to panowie,co z tym fantem zrobic Angry
ryba1971
Expert

207
2
06.07.2010
6
(29.02.2016, 11:52)pipen0308 napisał(a):  Komendant RBLOG zgodzil sie na to by zejsc z limitu wartownikow na dniu i nocy.Chociaz regulamin mowi jasno 1,5 wartownika na posterunek........I co wy na to panowie,co z tym fantem zrobic
Jeśli to jego sprawka to sam pcha się do prokuratora jak coś się zes...!!! Po drugie dziwi mnie ten system pracy gdy za nadgodziny można dać wolne tak jak w 15 WOG, gdzie   jest to bezproblemowe. Big Grin
ryba1971, jest dumnym użytkownikiem Forum Oddziału Wart Cywilnych
pipen0308
VIP

267
1
29.04.2010
10
Jedynymi osobami co te nadgodziny sa kumulowane i oddawane sa d-cy wart.Nam juz nie chca ich sumowac i oddawac bo beda braki w obsadzie zmiany.Jedna banda Sad
pcm
admin

1,057
92
01.06.2009
9
Przeniosłem.
Widzę że wcale to tak różowo u Was nie działa . Dla mnie jest złamanie jest przynajmniej kilka przepisów
Jak rozumiem to w pewnym momencie na wartowni jest warta zdająca (część składu warty zdającej) i przyjmująca i obydwie są w pracy , następnie przychodzi zmiana na późniejszą godzinę i luzuję wtedy wartę zdającą? . Niezły galimatias .
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.
Podwładny przed obliczem przełożonego powinien mieć wygląd lichy i durnowaty, tak aby swoim pojmowaniem istoty rzeczy, przełożonego nie peszył
pipen0308
VIP

267
1
29.04.2010
10
Ze zmiany zdajacej jest tylko d-ca warty reszta na posterunkach.Z nowej pierwsza zmiana i d-ca przyjmujacy na instruktazu.......dobre nie...jak by cos sie wydarzylo nie ma kim i czym dzialac Sad Dobrze by bylo tego goscia co to wprowadzil udupic.Czekam na propozycie.......

Skocz do:

Użytkownicy którzy przeglądają wątek: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
MyTrade theme by XSTYLED © 2014.
Forum wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację