Witaj gościu.
Nie jesteś zarejestrowany albo zalogowany, aby mieć pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj się
Witaj!





.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
List hakerów do... MON
Offline
Z-ca
Asertywny Moderator


*****

518
31
04.06.2009
5
#1
Odzew hakerów na wywiad Ministra MON w Poranku Radia Tok FM:
Wywiad z ministrem
List hakerów
Kropla drąży skałę.
https://youtu.be/TgjTKbLfW2E
Ares
Unregistered



 
#2
Przesłanie tego listu jest dla mnie oczywiste - wykorzystajcie nasze umiejętnosci i naszą wiedzę..... Smile I bardzo slusznie - tak byc powinno ....Smile
Musze przyznac ze bardzo mi sie ten list spodobal....
Nie spodobalo mi sie natomiast cos innego.... to mianowicie ze ludzie posiadajacy niewatpliwie rozlegla wiedze musza niejako upominac sie o to aby ich dostrzezono ....
Offline
pcm
admin


*******

1,049
92
01.06.2009
9
#3
Ludzie wartościowi są na wyciągnięcie ręki ale nikomu na tym nie zależy aby skorzystać z ich umiejętności ,z wielu przyczyn ... Trzeba pamiętać o tym że wolne oprogramowanie zabija płatne ... Za sznurki pociągają możni tego świata którymi wcale nie są politycy
Tak nawiązując do drukarki 3D ,zastanówcie się dlaczego tak wiele technologii militarnych kosztuje astronomiczne kwoty ?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.
Podwładny przed obliczem przełożonego powinien mieć wygląd lichy i durnowaty, tak aby swoim pojmowaniem istoty rzeczy, przełożonego nie peszył
Offline
miguel
Banned



3
1
08.06.2014
#4
Ja tak w ogóle to jestem zaskoczony naszymi polskimi "hakerami" którzy codziennie nieudolnie próbują złamać zabezpieczenia sieci rządowych Smile



Skocz do:


Użytkownicy którzy przeglądają wątek: 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
MyTrade theme by XSTYLED © 2014.
Forum wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację