Witaj gościu.
Nie jesteś zarejestrowany albo zalogowany, aby mieć pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj się
Witaj!





.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JAKI STAN OSOBOWY WARTOWNIKÓW JEST W 2013 ROKU W POLSCE
Offline
Z-ca
Asertywny Moderator


*****

518
31
04.06.2009
5
#31
Na początku 2015r. w 77 oddziałach (podległych pod DG RSZ i KG ŻW) zatrudnionych było 3224 osób.
Kropla drąży skałę.
https://youtu.be/TgjTKbLfW2E
Offline
hans
VIP


****

438
21
25.01.2013
5
#32
Dzieki
SurpriseSurprise
Offline
Piotr PSPO
Nowicjusz


*

14
1
18.03.2017
0
#33
http://pspo.eu/index.php/infografiki/100-liczba-pracownikow-owc-stan-na-dzien-01-01-2017r
Offline
pcm
admin


*******

1,049
92
01.06.2009
9
#34
Kryptoreklama ,czas 7dni na wytłumaczenie, później usuwam link..
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.
Podwładny przed obliczem przełożonego powinien mieć wygląd lichy i durnowaty, tak aby swoim pojmowaniem istoty rzeczy, przełożonego nie peszył
Offline
Piotr PSPO
Nowicjusz


*

14
1
18.03.2017
0
#35
czemu kryptoreklama ? jeżeli tak to można usunąć post, szkoda ze tak to jest postrzegane, Stowarzyszenie ma rozne informacje na temat OWC. Myślałem nawet aby PSPO podjęło współpracę ze związkami. Do sajmona pytanko czy ZZ brało udział w konsultacjach społecznych w sprawie zmian ustawy Ooim oraz zmianach przy regulaminie OWC?
Offline
Piotr PSPO
Nowicjusz


*

14
1
18.03.2017
0
#36
W stowarzyszeniu związków raczej nie da się założyć. Jeżeli odebrałeś to jako przesłuchanie to z mojej strony przepraszam. Widzę ze jesteś bojowo nastawiony (rozumiem dziś 20 marca ważny dzień dla PW) a co do przyszłości OWC nigdy nie wolno być pewnym na 100% mimo że możesz mieć informacje z sekcji P3/P4 z SG. Pozdrawiam.
Offline
pipen0308
VIP


****

264
1
29.04.2010
10
#37
Piotr PSPO nie 20.03 ale 22.03 wazna data ha...ha.... Big Grin @Sajmon masz stuprocentowa racje odnodsnie regulaminu OWC.Powinien byc zmieniony w calosci ale jesli dalej beda rozdawac karty ,,lesne dziadki'' to nie ma co liczyc na poprawe.
pipen0308, jest dumnym użytkownikiem Forum Oddziału Wart Cywilnych
Offline
pipen0308
VIP


****

264
1
29.04.2010
10
#38
Tak @Sajmon jak zawalczymy wszyscy to bedzie lepiej.Ale ciezko jest przekonac moich kolegow z OWC o wstapieniu do ktoregos ze zwiazku nie mowiac owyjsciu z NSZZ PW.Idzie mi z tym jak po grudach ale nie daje za wygrana.Jest wiele patologi w moim RBLogu z ktorymi musze sie zmierzyc.A odnosnie regulaminu OWC Komendanci interpretuja go jak chca np.nie ma napisane ze jest tylko jeden instruktaz do pelnienia sluzby to sa dwa Big Grin Jedna zmiana przychodzi na godzine ,,Y'' druga na ,,z"Tylko zeby nie oddawac wartownikom nadgodzin lub placic.Ale mam nadzieje ze ten bajzer da sie uporzadkowac i to przy twoim duzym udziale kolego Tongueowodzenia w negocjacjach panowie.............
pipen0308, jest dumnym użytkownikiem Forum Oddziału Wart Cywilnych
Offline
piotrwarta
Expert


***

115
5
15.11.2015
1
#39
(20.03.2017, 16:45)pipen0308 napisał(a):  Tak @Sajmon jak zawalczymy wszyscy to bedzie lepiej.Ale ciezko jest przekonac moich kolegow z OWC o wstapieniu do ktoregos ze zwiazku nie mowiac owyjsciu z NSZZ PW.Idzie mi z tym jak po grudach ale nie daje za wygrana.Jest wiele patologi w moim RBLogu z ktorymi musze sie zmierzyc.A odnosnie regulaminu OWC Komendanci interpretuja go jak chca np.nie ma napisane ze jest tylko jeden instruktaz do pelnienia sluzby to sa dwa Big Grin Jedna zmiana przychodzi na godzine ,,Y'' druga na ,,z"Tylko zeby nie oddawac wartownikom nadgodzin lub placic.Ale mam nadzieje ze ten bajzer da sie uporzadkowac i to przy twoim duzym udziale kolego Tongueowodzenia w negocjacjach panowie.............

Co ma do tego jeden czy dwa instruktaże skoro wg. Regulaminu OWC jest wyraźnie napisane :

"ART. 67 Miejsce i czas instruktażu określa dowódca jednostki wojskowej, uwzględniając przy tym
przekazanie informacji o znakach rozpoznawczych. Czynności związane z instruktażem
do pełnienia służby ochronnej, szkoleniem i strzelaniem, a także dokonywaniem zmian na
posterunkach wlicza się do czasu pracy. "

Niech sobie nawet robią 10 instruktaży do służby , ale płacić muszą za to (powinni)..
U mnie bynajmniej w składzie takiego problemu nie ma. Instruktaż wliczają nam do czasu pracy.....
Offline
pipen0308
VIP


****

264
1
29.04.2010
10
#40
A widzisz kolego w twoim skladzie placa albo oddaja a w 3RBLOG nie chca o tym nawet slyszec dlatego tak kombinuja.W regulaminie pracy 3 RBLOG wyraznie pisze ze oddzialy wart poszczegolnych skladow maja tylko jeden instruktaz, a w porzadkach dnia w danych Skladach sa wyszczegolnione dwa instruktaze.I tu jest patologia w tym RBLOGU.Ani insrtuktaz,przyjecie posterunkow,wartowni,dokumentaci nie sa wliczane do czasu pracy wartownika.Zainteresowalismy tym zdarzeniem pewne osoby i myslimy ze final tego dranstwa dobiegnie konca Wink
pipen0308, jest dumnym użytkownikiem Forum Oddziału Wart Cywilnych



Skocz do:


Użytkownicy którzy przeglądają wątek: 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
MyTrade theme by XSTYLED © 2014.
Forum wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację