Witaj gościu.
Nie jesteś zarejestrowany albo zalogowany, aby mieć pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj się
Witaj!

.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JAKI STAN OSOBOWY WARTOWNIKÓW JEST W 2013 ROKU W POLSCE
Z-ca
Asertywny Moderator

515
31
04.06.2009
4
Na początku 2015r. w 77 oddziałach (podległych pod DG RSZ i KG ŻW) zatrudnionych było 3224 osób.
Kropla drąży skałę.
https://youtu.be/TgjTKbLfW2E
hans
VIP

437
21
25.01.2013
5
Dzieki
SurpriseSurprise
Piotr PSPO
Nowicjusz

*

7
0
18.03.2017
0
http://pspo.eu/index.php/infografiki/100-liczba-pracownikow-owc-stan-na-dzien-01-01-2017r
SAJMON
VIP

628
5
12.11.2009
13
I co to za super informacja. Jak byś zapytał na forum OWC to byś otrzymał informację. Związki działające w MON mają szczegółowe informacje ile jest pw w każdej grupie zawodowej. Tylko do czego to jest komuś potrzebne i do czego ma to służyć. Jedynie jako zwykła informacja. Pozdrawiam.
SAJMON,Forum Oddziału Wart Cywilnych , Nov 2009.
pcm
admin

1,038
91
01.06.2009
9
Kryptoreklama ,czas 7dni na wytłumaczenie, później usuwam link..
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.
Podwładny przed obliczem przełożonego powinien mieć wygląd lichy i durnowaty, tak aby swoim pojmowaniem istoty rzeczy, przełożonego nie peszył
Piotr PSPO
Nowicjusz

*

7
0
18.03.2017
0
czemu kryptoreklama ? jeżeli tak to można usunąć post, szkoda ze tak to jest postrzegane, Stowarzyszenie ma rozne informacje na temat OWC. Myślałem nawet aby PSPO podjęło współpracę ze związkami. Do sajmona pytanko czy ZZ brało udział w konsultacjach społecznych w sprawie zmian ustawy Ooim oraz zmianach przy regulaminie OWC?
SAJMON
VIP

628
5
12.11.2009
13
Piotr PSPO jaką współpracę ze związkami. A co to za przesłuchiwanie publiczne. Co ja jestem jakiś chłopiec żeby się tłumaczyć bliżej nie określonej osobie. gdzie ja jeżdzę i z kim się spotykam . Co się będzie działo w przyszłości np. w sprawie OWC to ja wiem. Nie ma żadnego zagrożenia i powoli będzie OWC wracać do JW. To są informacje od osób które są decyzyjne a nie jakieś komisje które mogą tylko prosić żeby ktoś je wysłuchał. Moim zadaniem po podwyżkach(priorytet) jest dążenie do tego , żeby śmieszne firmy które weszły do MON jak najprędzej usunąć z MON. Możesz sobie założyć związek w PSPO i walczyć o polepszenie bytu dla pracowników ochrony. Ja na prawdę w temacie OWC i nie tylko mam co robić w MON. Gdybym chciał brać każdego kto zaproponuj mi współpracę to miałbym dzisiaj 2000 członków. Ale mnie nie chodzi o ilość tylko o jakość i rozwiązywanie codziennych problemów. Właśnie mamy takie śmieszne regulaminy bo ustalają je fachowcy z NSZZ PW czyli byli wojskowi - członkowie komisji OWC przy ZG NSZZ PW. Ja znam te osoby. Podam przykład wymiany umundurowania dla OWC. Po ostatnim spotkaniu tzw. Komisji OWC jeden z bardzo ważnych uczestników poinformował swoich podwładnych i przekazał sprzeczne informacje do kolegów Komendantów ,ze będą wymieniane mundury dla OWC. Ja wcześniej w swoich postach o tym pisałem. że zmiana umundurowania dla OWC jest przewidziana w 2019r. I nie jestem członkiem żadnej Komisji OWC.. Ja te komisje które są przy NSZZ PW znam i wiem co one dotychczas zdziałały. wystarczy poczytać regulamin dla OWC. Traktuje się wartowników jak żołnierzy. A może by tak pensje dać wartownikom cywilnym np. z szeregowego -3200zł. Bo ja żadnej różnicy pomiędzy wartownikiem żołnierzem a wartownikiem cywilnym nie widzę. A wiem co mówię i piszę. Bo od 18 lat jestem wartownikiem. A poprzednio pracowałem na różnych stanowiskach pracownika ochrony od ciecia poprzez Dowódcę zmiany kończąc na stanowisku Kierownika ochrony.Tak skromnie to już 25 lat pracy zawodowej w ochronie.
Piotr PSPO
Nowicjusz

*

7
0
18.03.2017
0
W stowarzyszeniu związków raczej nie da się założyć. Jeżeli odebrałeś to jako przesłuchanie to z mojej strony przepraszam. Widzę ze jesteś bojowo nastawiony (rozumiem dziś 20 marca ważny dzień dla PW) a co do przyszłości OWC nigdy nie wolno być pewnym na 100% mimo że możesz mieć informacje z sekcji P3/P4 z SG. Pozdrawiam.
pipen0308
VIP

267
1
29.04.2010
10
Piotr PSPO nie 20.03 ale 22.03 wazna data ha...ha.... Big Grin @Sajmon masz stuprocentowa racje odnodsnie regulaminu OWC.Powinien byc zmieniony w calosci ale jesli dalej beda rozdawac karty ,,lesne dziadki'' to nie ma co liczyc na poprawe.
pipen0308, jest dumnym użytkownikiem Forum Oddziału Wart Cywilnych
SAJMON
VIP

628
5
12.11.2009
13
(20.03.2017, 09:23)Piotr PSPO napisał(a):  W stowarzyszeniu związków raczej nie da się założyć. Jeżeli odebrałeś to jako przesłuchanie to z mojej strony przepraszam. Widzę ze jesteś bojowo nastawiony (rozumiem dziś 20 marca ważny dzień dla PW) a co do przyszłości OWC nigdy nie wolno być pewnym na 100% mimo że możesz mieć informacje z sekcji P3/P4 z SG. Pozdrawiam.
Ja mam informacje wypowiedziane przez Pełnomocnika Ministra ON Pana Macierewicza w szerszym gronie . Tak że mam na ta okoliczność świadków. A w tym roku ma być zwiększenie zatrudnienia w OWC . Czyli mają powoli wracać nasi koledzy którzy stracili pracę w poprzednich latach. Tylko czy będą chcieli wrócić. Jeśli zawalczymy wszyscy to będziemy mieli więcej niż te 2000zł .na podstawie. I tego muszę pilnować i z pozostałymi związkami mówić jednym głosem o konkretnych podwyżkach dla OWC. Żeby takie prywatne firmy wiadomo kto je prowadzi nie kombinowały tylko grały w otwarte. Płaca kasę jak wszyscy i odprowadzają podatki jak wszyscy . I wtedy zobaczymy jaki będzie rachunek ekonomiczny dla firm ochroniarskich. Czy będą miały zyski i czy będzie im się opłacało wchodzić do JW. To na tyle. A teraz przed środowym spotkaniem potrzebuje odpoczynku i zamykam dyskusję z moim udziałem .

pipen o308 . Skąd wziąłeś moje powiedzenie: "Leśne dziadki ". Tak ja nazwałem kiedyś w 2013roku podczas mojego wystąpienia kolegów siedzących w Komisji Krajowej NSZZ Solidarność w Gdańsku. Takich ludzi lubię jak pipen 0308. Odważnych, mówiących i nie bojących się prawdy. Szacun za to. Przepraszam.

Skocz do:

Użytkownicy którzy przeglądają wątek: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
MyTrade theme by XSTYLED © 2014.