Witaj gościu.
Nie jesteś zarejestrowany albo zalogowany, aby mieć pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj się
Witaj!





.

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PROTEST
Offline
Guard
NIE,NORMALNY


***

200
9
11.06.2009
0
#11
Żeby MON chociaż zainteresowal sie losem tych, krórzy przechodzą ze zlikwidowanych OWC do prywatnych firm ochrony, i w przetargach wymagal zatrudnienia na normalna umowe o prace, a nie śmieciowe barachło.
God Was Never On Your Side
Offline
Guard
NIE,NORMALNY


***

200
9
11.06.2009
0
#12
Zapytam tak: kto na poważmie jest w stanie poprzeć protest w obronie OWC, i zaszczycić go swoją obecnością?
God Was Never On Your Side
Offline
sergant
Zaawansowany


**

67
2
29.11.2011
0
#13
Myślę, że we własnym interesie jak najwięcej osób z OWC powinno poprzeć protest i być na nim. Ci co czują się nie zagrożeni też, bo niedługo likwidacja też może ich dotyczyć. Ja jeszcze z chłopakami nie rozmawiałem ale przy konkretnej ofercie mogę zmobilizować ok. 10 osób i zorganizować wyjazd w interesie każdego pracownika OWC. Razem możemy coś osiągnąć. Clapping
A jak na razie mało konkretów, gdzie, jak i czy jakaś organizacja, zz Nas poprze Bored
Offline
GohostOWC
Nowicjusz


*

15
0
07.08.2012
0
#14
Witam ...tak jak widzieliscie i slyszeliscie wypowiedzi naszego rzecznika prasowego....znaczy 16 WOG Drawsko Pomorskie....jestesmy jakos malo profesjonalni!! To jak jest profesjonalna armia ktora nas szkolila przez te lata. Nasz Oddzial wiecej wystrzela miesiecznie niz niektore agencje przez rok. U nas szkolenie ogniowe przechodzi kazdy a w agencjach czesto jest to tylko iles osob w roku.
Offline
grzegorz70
Zaawansowany


**

52
0
24.07.2012
0
#15
jesteśmy za protestem trzeba zorganizować i pojechać do warszawy i tam przed ministerstwem zorganizować pikiete myślę że solidarność na poprze ustalić datę czym szybciej tym lepiej
Offline
4340
Nowicjusz


*

1
0
16.08.2012
0
#16
uważam że sprawa powinna być ugryziona z kilku stron...

dobrze powiedziane profesjonalizm... profesjonalizm objawiajacy się dwoma umowami z czego jedną na roznoszenie ulotek w celu uniknięcia kosztów przez SUFO. I dajmy na to: agent ochrony podpisuje umowę z x sp z o.o. i agencja x sp. j.
jednostka sporządza umowę tylko z jednym z podmiotów, a proszę niech ktoś mi pokaże firmę w której pracownicy SUFO są związani tylko ta jedną właściwą umową.
bez broni, z przypadku, rotacja, brak kontroli - profesionalim.

O IRONIO I URZEDZIE SKARBOWY...
Offline
Guard
NIE,NORMALNY


***

200
9
11.06.2009
0
#17
Znane są przypadki, gdzie osoba pracująca w AO, de facto w niej nie pracuje (bo umowa jest na kogo innego), a jak już ma umowę, to wykazywany jest jeden lub dwa dni w pracy ( żeby nie przekroczyć limitu renty, emerytury), a reszta idzie na np. żonę, córkę lub inna osobę, której nie przeszkadza wyższy dochód.
God Was Never On Your Side
Ares
Unregistered



 
#18
(09.08.2012, 16:24)grzegorz70 napisał(a):  jesteśmy za protestem trzeba zorganizować i pojechać do warszawy i tam przed ministerstwem zorganizować pikiete myślę że solidarność na poprze ustalić datę czym szybciej tym lepiej
Chłopaki.... - nie osłabiajcie mnie do konca......Smile Jak wy to sobie wszystko wyobrazacie??Skrzykniecie sie i pojedziecie?? - no bez jaj ....Pierwszy lepszy straznik miejski z tej Warszawy czy np Bydgoszczy wlepi Wam mandat a policjant poprawi skierowaniem sprawy do sądu...A o ustawie o zgromadzeniach publicznych wy slyszeli?? Tyle tu piszecie o profesjonaliźmie a uskuteczniacie nieudolna partyzantke....Na taka improwizacje nikt odpowiedzialny z Wami koledzy nie pojdzie Juz pisalem w ktorymś watku co nalezy zrobic aby to rece i nogi miało Albo to zaczniecie realizowac albo sie jedynie osmieszycie I jeszcze jedno - jaka do ......tajemnica z tym terminem ewentualnej pikiety??Na glowe upadliście?? Smile

Offline
tomi
Zaawansowany


**

73
0
18.06.2009
0
#19
protest by się przydał z obiecanych 500 w warcie dostało tylko 40 % a w innych komórkach 100% czyli zawsze najlepiej kopać wartę może czas abyśmy my komuś skopali tyłki.
Offline
UXXI
Nowicjusz


*

17
0
03.04.2010
0
#20
Masz problem Ares z ustawą o zgromadzeniach publicznych? Weź krzyż ze dwie świeczki i problem zniknie.
UXXI, jest dumnym użytkownikiem Forum Oddziału Wart Cywilnych



Skocz do:


Użytkownicy którzy przeglądają wątek: 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
MyTrade theme by XSTYLED © 2014.
Forum wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację