Witaj gościu.
Nie jesteś zarejestrowany albo zalogowany, aby mieć pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj się
Witaj!





.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie podwyżki dla pracowników wojska?
Offline
JANG
Expert


***

218
3
25.06.2009
5
#11
(25.04.2010, 12:29)STORM napisał(a):  Ale skoro Sekcja Krajowa nie podpisywała żadnego porozumienia w Ministerstwie Obrony Narodowej (spotkanie dopiero się odbędzie) to dlaczego niższe szczeble tego samego Związku mają to uczynić jutro w Jednostkach Wojskowych???

Clapping Czy jest jakaś osoba która jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie???
SZACUNEK ??? Dam ci go tyle,ile dostałem od ciebie....
Offline
lewiatan
Expert


***

234
22
08.06.2009
2
#12
@ JANG pytanie bardzo trafne- logicznie rzecz ujmując nie mamy pełnomocnictw do podpisywania czegoś ?czego nie podpisała SK NSZZ ?Solidarność? PC MON ,ZG NSZZ PW czy ZZ PPP jako strony Układu. Więc nie podpisywać bo i tak nie będzie to miało mocy prawnej .Po co się pchać w coś co śmierdzi i robione z nagięciem przepisów jednostronnie przez MON ? konkretnie Pana Klicha. @ lewiatan.
Offline
STORM
Moderator


*****

754
99
03.06.2009
12
#13
Dlatego KO i KZ nie powinny tego podpisywać. Idea
Podstawą szczęścia jest wolność, a podstawą wolności odwaga!
http://www.pah.org.pl/o-pah/8/pajacyk
Offline
STORM
Moderator


*****

754
99
03.06.2009
12
#14
A tutaj w formie załączników zamieszczam materiały z MON odnośnie podwyżek oraz ich realizacji!!!


Załączone pliki Miniatury
               
Podstawą szczęścia jest wolność, a podstawą wolności odwaga!
http://www.pah.org.pl/o-pah/8/pajacyk
Offline
lewiatan
Expert


***

234
22
08.06.2009
2
#15
Pismo Pełnomocnika MON DSS MON Nr 1228 /DSS z 20 kwietnia 2010 roku i wybitny cytat ?z uwagi na niski wzrost procentowy funduszu wynagrodzeń NIE BĘDĄ OKREŚLANE SZCZEGÓŁOWE ZASADY PODZIAŁU ŚRODKÓW NA PODWYŻKĘ WYNAGRODZEŃ NA SZCZEBLU CENTRALNYM I NIE BĘDZIE ZAWIERANE STOSOWNE POROZUMIENIE Z REPREZENTATYWNYMI ORGANIZACJAMI ZWIAZKOWYMI DZIAŁAJĄCYMI W REORCIE OBRONY NARODOPWEJ, O CZYM ZOSTANE ONE POINFORMOWANE ODRĘBNIE. Tzn. kiedy będą Panie Pułkowniku po 5 maja ,bo 29 kwietnia br. to chyba nie ma Pan czego uzgadniać. 24 kwietnia kolejne wybitne pismo i znowu za plecami ZZ tym razem popis daje IWSZ. Ustawę o ZZ na którą się panowie powołujecie to trzeba znać całościowo ? skoro podzieliliście sami to dzielcie to NIC ? sami. Ewentualnie przeznaczcie to na własne uposażenia ? może w końcu zaczniecie ludzi pracujących w Resorcie traktować poważnie i skupicie się na Pracy a nie opowiadaniu bajek. Pozdrawiam @ lewiatan.
Offline
Aaro..
Expert


***

158
3
07.08.2010
1
#16
Życzę Wam wszystkim samych dobrych dni w Nowym Roku, a dzisiaj szampańskiej zabawyWine
Aaro.., jest zadomowionym użytkownikiem Forum OWC
Offline
badygard2
Expert


***

152
8
07.07.2009
0
#17
Cytat:Wojsko kusi dobrą pensją

Potrzeba 20 tysięcy ludzi. Nie możesz zostać zwolniony!
Po reformie armii w tym roku w wojsku miało służyć 100 tys. żołnierzy zawodowych i 20 tys. w ramach NSR. MON chce skusić ochotników do Narodowych Sił Rezerwowych dodatkowymi pieniędzmi ? dowiaduje się "Rzeczpospolita?.

Ochotnicy, którzy zgłosili się do Narodowych Sił Rezerwowych, do tej pory mogli liczyć tylko na wynagrodzenie za miesiąc ćwiczeń na poligonie (odbywają się raz w roku). To, w zależności od stopnia wojskowego, oznacza od 2,5 tys. do 4,5 tys. zł. Teraz minister obrony Bogdan Klich zdecydował o dodatkowych pieniądzach dla nich. Będą raz do roku otrzymywać ok. 2 tys. zł. Mają to być pieniądze za tzw. dyspozycyjność i podtrzymywanie umiejętności zdobytych podczas szkoleń wojskowych.

Informacje te gazeta nieoficjalnie potwierdziła w kilku niezależnych źródłach.

Po reformie armii w tym roku w wojsku miało służyć 100 tys. żołnierzy zawodowych i 20 tys. w ramach NSR. Ze znalezieniem tych ostatnich armia wciąż ma duży kłopot. Do tej pory do Narodowych Sił Rezerwowych wstąpiło ok. 5 tysięcy osób. Oznacza to, że przez najbliższe dziesięć miesięcy musi się znaleźć ponad 15 tys. ochotników.
Zdaniem rozmówców gazety zabiegi MON idą w dobrym kierunku.

A dla PW brak kasy a i dla OWC na badania do licencji? a tu proszę

wymoderowałem

STORM edytował 09.03.2011 19:17 ten post ponieważ:

co to ma być??? to jest post???

badygard2,Forum Oddziału Wart Cywilnych , Jul 2009.
Ares
Unregistered



 
#18
No własnie - jakie podwyzki i czy jakies będą.....
Tego jeszcze nie wiemy...
Ponizej przedstawiam stanowisko OPZZ KP w zblizajacych sie rozmowach Apeluje do partnerów z pozostalych zz w tym glownie - obecnych tu dzialaczy Solidarnosci o wspołprace i wypracowanie wspolnego stanowiska....

w dniu 27.03 o godz 12,00 odbedzie sie w DSS w Warszawie spotkanie dotyczace kierunkow wydatkowania nadwyżki srodków na wynagrodzenia w roku biezacym. Wzywamy w związku z tym - ta droga bo czasu po prostu nie ma - przedstawicieli pozostalych uczestniczacych w negocjacjach PUZP partnerów społecznych do pilnego wypracowania wspolnego stanowiska w sprawie
Nasze stanowisko to sprzeciw wobec dotychczasowym dzialaniom ''wyrównującym wynagrodzenia '' gdyz efektow tej calej operacji nie widzimy ...
Proponujemy wspólne pochylenie sie nad naszymi ubiegłorocznymi - przekazanymi wszystkim partnerom propozycjami.
Jezeli woli takiej nie bedzie

Proponujemy;
1/ Dodatek wyrownawczy do płac wszystkich pw, ktorych płace zasadnicze wraz z premią regulaminową / nagrodą / oraz dodatkiem funkcyjnym wynoszą;
- do 2000 zł - w wys 150 zl brutto
- od 2000zł - 2500 zł w wys 100 zł brutto
- od 2500 - 3000 zł w wys 70 zł brutto
Powyzszy dodatek z uwagi na zamrozenie wynagrodzen powinien byc placony w postaci zwiekszonej premii / nagrody/ ktora w przyszlosci wejdzie w stale skladniki wynagrodzen .
2/ Jezeli powyzsze propozycje nie zyskaja akceptacji proponujemy rozwiazanie przyjete w MSW i A polegajace na zwiekszeniu o 100 zl netto premii/ nagrody/ dla kazdego pelnozatrudnionego z dniem 1.01 br.

Jeżeli jednak do MON zaproszono nas tylko po to aby - tak jak to mialo miejsce w roku ubieglym - uzyskac nasza zgodę na wydatkowanie kasy w sposob uprzednio uzgodnionym z pewnym zz to lepiej by było aby nam to juz teraz oswiadczono.... Wówczas zamiast wybierac sie do DSS my zaczniemy wybierac sie na warszawskie ulice..... Confusedhoot:



Skocz do:


Użytkownicy którzy przeglądają wątek: 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
MyTrade theme by XSTYLED © 2014.
Forum wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację