Witaj gościu.
Nie jesteś zarejestrowany albo zalogowany, aby mieć pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj się
Witaj!





.

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Redukcja etatów w MON - Decyzja Nr 88/MON z dnia 24 marca 2010r. (zwolnienia w MON)
Offline
kowalski
Nowicjusz


*

29
0
18.09.2009
0
#31
@ lewiatan,nic nie pisałem o kompetencjach D-cy JW.Masz rację są związkowcy i związkowcy..Jeżeli uraziłem tych prawdziwych,to "sorry". Wiesz, ilu wartowników było w poniedziałek na spotkaniu z Dc-ą na temat likwidacji OWC Inowrocław ? Żaden..Nikt nas nie poinformował.Bo po co..Przecież chodziło tylko o utratę pracy.A wiesz co nam odpowiedział przewodniczący zz w JW na pytanie czemu chociaż on nie dał nam znać ? "Nie mam takiego obowiązku"...Fakt ,nie ma...Zresztą, mówił o tym,że klamka już zapadła i związki już nic nie są w stanie zrobić..Zresztą,wejdzie prywatna firma,to możemy iść tam pracować.Ja znam takie związki... Nie wiem...Może powinniśmy zjednoczyć się z Grudziądzem i razem zadziałać...
kowalski,Forum Oddziału Wart Cywilnych , Sep 2009.
Offline
JANG
Expert


***

218
3
25.06.2009
5
#32
(14.05.2010, 16:14)kowalski napisał(a):  @ lewiatan,nic nie pisałem o kompetencjach D-cy JW.Masz rację są związkowcy i związkowcy..Jeżeli uraziłem tych prawdziwych,to "sorry". Wiesz, ilu wartowników było w poniedziałek na spotkaniu z Dc-ą na temat likwidacji OWC Inowrocław ? Żaden..Nikt nas nie poinformował.Bo po co..Przecież chodziło tylko o utratę pracy.A wiesz co nam odpowiedział przewodniczący zz w JW na pytanie czemu chociaż on nie dał nam znać ? "Nie mam takiego obowiązku"...Fakt ,nie ma...Zresztą, mówił o tym,że klamka już zapadła i związki już nic nie są w stanie zrobić..Zresztą,wejdzie prywatna firma,to możemy iść tam pracować.Ja znam takie związki... Nie wiem...Może powinniśmy zjednoczyć się z Grudziądzem i razem zadziałać...

Dla ścisłości.Przewodniczący NSZZ PW ???
SZACUNEK ??? Dam ci go tyle,ile dostałem od ciebie....
Offline
STORM
Moderator


*****

755
99
03.06.2009
12
#33
@Kowalski klamka jeszcze nie zapadła i nie siej demagogii Exclamation

TUTAJ

jest temat Związkowy więc pytania można zadawać bez problemów..HuhClapping
Podstawą szczęścia jest wolność, a podstawą wolności odwaga!
http://www.pah.org.pl/o-pah/8/pajacyk
Offline
lewiatan
Expert


***

234
22
08.06.2009
2
#34
(14.05.2010, 16:14)kowalski napisał(a):  @ lewiatan,nic nie pisałem o kompetencjach D-cy JW.Masz rację są związkowcy i związkowcy..Jeżeli uraziłem tych prawdziwych,to "sorry". Wiesz, ilu wartowników było w poniedziałek na spotkaniu z Dc-ą na temat likwidacji OWC Inowrocław ? Żaden..Nikt nas nie poinformował.Bo po co..Przecież chodziło tylko o utratę pracy.A wiesz co nam odpowiedział przewodniczący zz w JW na pytanie czemu chociaż on nie dał nam znać ? "Nie mam takiego obowiązku"...Fakt ,nie ma...Zresztą, mówił o tym,że klamka już zapadła i związki już nic nie są w stanie zrobić..Zresztą,wejdzie prywatna firma,to możemy iść tam pracować.Ja znam takie związki... Nie wiem...Może powinniśmy zjednoczyć się z Grudziądzem i razem zadziałać...

@ kowalski ?czemu teraz się budzicie ze snu, spotkanie było ?cel omówienie decyzji Nr 59 ,zgody nie ma i nie będzie i nie ma ku temu żadnych merytorycznych podstaw. Szczegóły poczynań ZZ nie są tematem na forum. Bo czyta to zarówno D-ca jak i struktury zwierzchnie w MON.A o spotkanie z D-cą JW. macie prawo się domagać-usłyszycie potok słów i jedną wizję ? tylko wizje to można mieć ,jak chciałbym mieszkać w Izraelu ? bo odpowiada mi klimat. Sprawy zakontraktowania usług na firmy zewnętrzne - to tez nie Nasza wizja. Zjednoczyć się i owszem powinniście i to już dawno @ lewiatan.
Offline
wartownik 5
Zaawansowany


**

58
0
29.04.2010
0
#35
Z tego co tu czytam wynika,że redukcja etatów wśród pracowników cywilnych WP przebiega tylko w sferze OWC.Pamiętam wypowiedzi polityków w tym Naszego ministra o odbiurokratyzowaniu sfery budżetowej. Weryfikacja stanowisk w armii urzędniczej jest konieczna,lecz czy ma przebiegać tylko na jednej linii.
wartownik 5, jest dumnym użytkownikiem Forum Oddziału Wart Cywilnych
Offline
joe
Nowicjusz


*

44
4
11.06.2009
0
#36
He he tylko że wartownicy nie są ujęci w etacie panie i panowie. Poczytajcie dokładnie decyzje nr. 88 pana klicha wytrycha!
Offline
pcm
admin


*******

1,049
92
01.06.2009
9
#37
Trochę to bardziej skomplikowane niż myślisz ,my jesteśmy w etacie ale nie jesteśmy wliczani w tą liczbę 11000 ,a wynika z tego wniosek że liczba ta jest nieznana -zastanawiające?...
Offline
kowalski
Nowicjusz


*

29
0
18.09.2009
0
#38
D-ca Jw 1523 Inowrocław powiedział,że dostał polecenie redukcji 96 etatów.W związku z tym rozwiązuje OWC. A pomyśleć,że na początku roku przyszły nowe etaty dla warty.Ogłoszono nabór w związku z planowaną rozbudową OWC.Do 31 marca można było składać podania.Chętnych było więcej niż etatów...I co...Dom wariatów...Rozwiązać OWC i wziąć firmę.I gdzie tu oszczędności ?
kowalski,Forum Oddziału Wart Cywilnych , Sep 2009.
Offline
JANG
Expert


***

218
3
25.06.2009
5
#39
Przyjmujemy,rozwiązujemy.KTO MA W TYM INTERES ????? http://www.2pk.mil.pl/kadry/pracownicy.html
SZACUNEK ??? Dam ci go tyle,ile dostałem od ciebie....
Offline
lewiatan
Expert


***

234
22
08.06.2009
2
#40
(16.05.2010, 11:59)kowalski napisał(a):  D-ca Jw 1523 Inowrocław powiedział,że dostał polecenie redukcji 96 etatów.W związku z tym rozwiązuje OWC. A pomyśleć,że na początku roku przyszły nowe etaty dla warty.Ogłoszono nabór w związku z planowaną rozbudową OWC.Do 31 marca można było składać podania.Chętnych było więcej niż etatów...I co...Dom wariatów...Rozwiązać OWC i wziąć firmę.I gdzie tu oszczędności ?
Poddaje pod Przemyślenia @ lewiatan.
@ kowalski .Dowódca to bajki na temat poleceń to może dzieciom opowiadać ? liczba jakoś dziwnie niezgodna cytat ?Rozkaz Nr 59 Szefa IWSZ - Rozkazuje Szefowi Finansów IWSZ NA PODSTAWIE ZGŁOSZONYCH POTRZEB przez właściwych koordynatorów dokonać WERYFIKACJI i określić możliwości planu finansowego w ZAKRESIE KONTRAKTOWANIA USŁUG POZA WOJSKIEM. Dowódcom itd. w przypadku podjęcia decyzji o LIKWIDACJI stanowisk z MOŻLIWOŚCIĄ zakontraktowania usług zewnętrznych wystąpić do SZEFA IWSZ o środki na ich realizację. Masz już pełny obraz działań podejmowanych ?
(16.05.2010, 20:11)JANG napisał(a):  Przyjmujemy,rozwiązujemy.KTO MA W TYM INTERES ????? http://www.2pk.mil.pl/kadry/pracownicy.html

@ JANG ? komu zależy wiadomo ? tylko dlaczego ? hmmm. @ lewiatan.



Skocz do:


Użytkownicy którzy przeglądają wątek: 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
MyTrade theme by XSTYLED © 2014.
Forum wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację