Witaj gościu.
Nie jesteś zarejestrowany albo zalogowany, aby mieć pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj się
Witaj!

.

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podwyżki płac pracowników cywilnych wojska. 2016r.
Jaaa
Zaawansowany

**

62
1
22.06.2015
2
Wypisujcie się z tego skostniałego molocha .! Co oni potrafią robić widać na ich stronie .(włazić w d..e MONowi .!)
piotrkamyk
Nowicjusz

*

11
0
14.09.2015
0
Czas kończyć prace w owc ta podwyżka to kpina
pcm
admin

1,049
92
01.06.2009
9
(09.05.2016, 09:04)kaska napisał(a):  @pcm nie muszę Cię w żaden sposób przekonywać i zresztą nie mam takiego zamiaru tego robić. Informuję tu tylko, jak było w rzeczywistości. Nie musiałbym tego robić, bo info już jest na TARCZY.

Dziękuję za wyjaśnienia ...niekiedy trzeba uciec się do niewielkiej prowokacji aby dowiedzieć się odpowiedniej informacji ...
Dla mnie sprawa jasna .. o ile wierzyć @nadszyskownikowi i Twoim objaśnieniom to środki przeznaczone na podwyżki można podzielić na wiele różnych sposobów i mają to uczynić organizacje związkowe w porozumieniu z lokalnym pracodawcą . Jak to uczynić nie mając stosownych wytycznych to ja nie mam pojęcia ..,ale wierzę w mądrość moich przedstawicieli Wink a raczej że nie popsują nic więcej i wycisną co się da z tych niewielkich środków ...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.
Podwładny przed obliczem przełożonego powinien mieć wygląd lichy i durnowaty, tak aby swoim pojmowaniem istoty rzeczy, przełożonego nie peszył
barbara
Zaawansowany

**

51
0
14.08.2015
0
(09.05.2016, 10:06)SAJMON napisał(a):  NSZZ Solidarność nie brała udziału w żadnych opracowaniach programu 105+. Brał na pewno udział Zenek a próbuje się znowu wkręcić nas.czyli "S" .  Na grze decyzyjnej kto był jak nie  Zenek. Chyba słyszałeś jak powiedziałem do Min. Grabskiego dlaczego nie zaprosił pozostałych szefów. Nie będzie zapraszał wszystkich.Teraz co do działu 755 to jest wymiar sprawiedliwości. W tym dziale są sędziowie i prokuratorzy którzy mieli w 2013r. płace śr. 14 tys zł  oraz pozostali pracownicy którzy mieli śr. płacę w 2013r ok 4,900zł Im też należy się podwyżka skoro kołdra w tym roku była bardzo krótka.(300 tys.zł na 125pw.)200zł na głowę. WBE w 2013r. 3800zł śr. na głowę 267 zł.. (Dział 753)-obowiązkowe ubezpieczenia. Dane przekazane na podstawie opracowania oddziału planowania i analiz które otrzymaliśmy w 2014r. Nie wspomnę tu o tych co dostali wyrównanie dysproporcji płac( 1500stanowisk) śr. po150 zł.a teraz większość z nich po 350 zł. i dlatego mamy takie podwyżki jakie mamy . Na pewno powiesz ,że mogłem się sprzeciwić. Tak to zrobiłem i przed pierwszym spotkaniem w 27.04.2016r. złożyłem oficjalne pismo do mojego szefa ale on uważał inaczej.doliczyć pielęgniarki imamy około 2. 500pw którzy nie powinni dostać podwyżki na ten rok. Imamy zaoszczędzone następne kilka milionów. do podziału na 40 tys.pw. Co do popisania ustaleń piątkowych tez jeszcze nikt  niczego nie podpisał. A wszyscy trąbią,że trzy związki podpisały. Ciekawe kiedy. Tak wygląda prawda płynąca z MON  A z tego co ja wiem to ma wpłynąć 230zł lub 250 zł. na etat. I wtedy będzie można zrealizować wyższe podwyżki. I teraz jeszcze jedna informacja,że skończył się pierwszy etap podwyżek .Jeśli będą oszczędności to będzie możliwość dalszych rozmów ze strona społeczną .Pozdrawiam..

SAJMONIE.
Genialnie wyliczyłeś to wszystko matematycznie i statystycznie. Tylko podaj źródło z którego korzystałeś pisząc, że w WBE jest średnia 3.800 zł. Skoro masz takie wiadomości to podaj mi średnią z WBE na stanowiskach merytorycznych. Chyba w żadnym Biurze nie osiagnie 3.000 zł.
Z TAKĄ GŁOWĄ MOŻE TO TY POWINIENIŚ ZOSTAĆ MINISTREM?
pcm
admin

1,049
92
01.06.2009
9
Właśnie przed chwilą wpłynęła mi wypłata ..całe 1547zł ,kilkunastoletni staż ,10% premii (bez odciągnięć ) ... Sad ,tak na prawdę te systemowe rozwiązania ,które zostały z taką pompą ogłoszone nie przybliżą w żadnym stopniu do godziwych zarobków ...105+ dziękuję bardzo panie ministrze ...
Ja, głupi miałem nadzieję ze się pomylę w moich przewidywaniach ...,niestety nie dane mi to było ...,
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.
Podwładny przed obliczem przełożonego powinien mieć wygląd lichy i durnowaty, tak aby swoim pojmowaniem istoty rzeczy, przełożonego nie peszył
ANDRZEJ19
Zaawansowany

**

78
1
08.10.2014
2
pol roku rozmow i co i nic jak zwykle zalamka wywalczone 60 zl bo 185 zl to dala nam kopaczowa a jak czytam na forum nszz ze minister ubolewa nad zarobkami pracownikow to mnie szlak trafia.wiem wiem przeginamliczylismy na troszeczke wiecej
COLIN
Nowicjusz

*

33
0
07.08.2014
2
Ja to czegoś tu nie rozumiem, związki jeździły, prowadziły rozmowy - a dano nam tyle samo co rząd PO już wcześniej podpisał?
No chyba związki sobie z nas kpią. Osobiście zamierzam wypisać się z tych związków, jeżeli ma być tak to ja dziękuje Smile Panie Jagiełło dwa lata temu byłem na proteście - wyszedł Pan i powiedział, iż będzie podwyżka 100zł, pytam gdzie do cholery ona jest? Po dwóch latach, jedzie Pan i załatwia nam 180zł + % + wysługa. Hahaha Smile czyli ta kwota co PO mniej więcej podpisało 230zł? nie mylę się? proszę mnie poprawić.

Ja rozumiem wszystko ale ludzie kochani, jesteście tam na górze, jesteście jakąś konkretną organizacją związkowa a nie potraficie powiedzieć NIE? tylko poklepywać się po plecach i przytakiwać na każdym kroku ?

Ktoś pisał o wypowiedzi Pana Jagiełły i jego uśmiechu - nic innego jak ten sam uśmiech z przed 2 lat, przed MON'em gdy obiecano nam podwyżki.
kropeczka24
Nowicjusz

*

24
0
15.01.2015
1
To się nazywa "pracownicza wojskowa jedność" jaja to są normalne jaja.utrzymujcie dalej tych swoich "pryncypałów". Powinniście dać na mszę za ich zdrowie aby żyli długo i za 8 lat znowu wywalczyli Wam , Nam wszystkim takie podwyżki.Smile
kaska
VIP

324
4
06.12.2013
7
(10.05.2016, 07:17)SAJMON napisał(a):  Barbara jest to przeciętne wynagrodzenie w 2013r. materiał opracował Oddział Planowania i Analiz. (dokładnie 3701.89 zł.) Na Ministra się chyba nie nadaję ale na osobę która wie jakie zarobki są w poszczególnych działach. My pracownicy działu 752 tez mamy średnia na poziomie 3299zł. a zarabiam niby na brutto około 2500zł. Tak to jest z podawaniem wynagrodzenia średniego i brutto .Pozdrawiam.
I tu się z Tobą, @SAJMON w pełni zgadzam. Trzeba mieć wiedzę jeszcze o wewnętrznej strukturze wynagrodzeń w dziale, czy na poszczególnych stanowiskach. Jeżeli Ty, jak piszesz masz 2500 a wykazywane jest prawie 3300, to dlaczego zakładasz, że @barbara nie może mieć również pensji niższej o np. te 800 zł, a zatem nie 3700 lecz 2900?!
Poza tym, znając osobiście strukturę stanowisk występującą w WBE, do której w przeszłości przyłożyłem swoją cegiełkę w ramach etatów SG, jak zakres odpowiedzialności za podejmowane działania (WBE wydają w ciągu roku budżet w wysokości ponad 6.000.000.000 zł, tj. 20% całego budżetu MON), z pewnością nie aspirujesz, aby mieć poziom swojego wynagrodzenia równy temu co ma m. in. @barbara.
Poza tym dobrze wiesz, że ilekroć w ostatnich latach dostawaliście dodatkowe wypłaty ze środków przenoszonych z uposażeń - ONI NIGDY TYCH WYPŁAT NIE DOSTAWALI. I w tym roku będzie tak samo!!!
Tylko MKK upominał się o tych pracowników, wnioskując do Ministra, aby przeniósł pracowników WBE do działu 752 Obrona narodowa tak, jak to zrobiono ze służbą zdrowia. Taki ruch umożliwiłby traktowanie wszystkich pracowników tak samo - JAKO PRACOWNIKÓW WOJSKA, JAKO PRACOWNIKÓW RESORTU OBRONY NARODOWEJ. Nie zrobiono tego, więc w dalszym ciągu będziemy o to wnioskować na etapie tworzenia budżetu na 2017 rok!!!
Tak więc sam sobie wskazałeś, że te średnie są różnie określane i dopiero analiza tego co wewnątrz - pozwala na odpowiedzialne wypowiadanie się w tym zakresie. Pozdrawiam. Marek Kazimierczak

Przecież dobr
Wiedz, co mówisz ale nie mów wszystkiego, co wiesz.
kocur1
Zaawansowany

**

72
0
31.12.2014
3
Chamstwo niewyobrażalne podwyżka gówniana 500+ to też pewnie blef, papiery złożyłem 4 kwietnia i nawet decyzji jeszcze nie mam PIS TO KŁAMCY I OSZUŚCI tak jak pisałem wcześniej POLSKA GINIE.

Skocz do:

Użytkownicy którzy przeglądają wątek: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
MyTrade theme by XSTYLED © 2014.
Forum wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację