Witaj gościu.
Nie jesteś zarejestrowany albo zalogowany, aby mieć pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj się
Witaj!





.

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podwyżki 2007 - 2015/2016
Offline
tomala756
Expert


***

105
0
03.08.2015
1
Dzięki że jeszcze ktoś myśli ta samo A nie jedni na drugi i inni dostają a my nic jeszcze cie gnębią taka prawda zaraz będą sie obrażać ha te inni co załatwiają przez 8 lat A ilu już zwolnili żeby były podwyżki a ilu zatrudnili na lipne etaty tego nikt nie pisze sam widziałem co robią jeden sie zwalnia a na drugi dzień przychodzi i jest na niego etat Potrzeba pracownika to niema etatu ale jest na emeryta co nic nie robi i dostaje więcej wypłaty a MY pracowniki fizyczny musimy robić na nich i na siebie tego nit nie widzi czy nie chce widzieć takie są związki taka prawda I NIE PISZ JEDNI I DRUDZY ŻE SIE NIE DA BO WY NIE dajecie NIC BO JAK PROSIŁEM JEDNEGO I DRUGIEGO ŻEBY POSZLI ZEMNĄ DO komendanta mi pomóc to co było łepek na duł i cisza A CHCIELI MN IE ZWOLNIĆ BO MIAŁEM WYPADEK W PRACY I ŻE CHORUJE ZA DŁUGO TAKA JEST PRAWDA CZY JA SIE PCHAŁEM ŻE BY MIEĆ WYPADEK MUSIAŁEM SAM SIE BRONIĆ TO POCO SĄ NAM TE WIELKIE ZWIĄZKI KTÓRE NIE POMAGAJĄ PRACOWNIKOWI TO ZNACZY NIC JAK NASZE PODWYŻKI TAK SAMO ZAŁATWIAJĄ TAKA PRADA NARA
Offline
hans
VIP


****

438
21
25.01.2013
5
(04.02.2016, 21:12)koala24 napisał(a):  Skład Szeroki Bór - powiat piski drugie miejsce w kraju z najwyższym bezrobociem ale pierwszeństwo przy zatrudnieniu mają  byli ż zawodowi i byli policjanci a nawet milicjanci z emeryturami ok..3500zł.
i tu popieram koale24 w 100 %. ZZ mogłyby coś w tym kierunku zrobić, niech przypomną sobie co ma ją w statucie. Albo chociaż pomóc aby coś tam zmienic.
SurpriseSurprise
Osa
Unregistered



 
(04.02.2016, 21:23)hans napisał(a):  
(04.02.2016, 21:12)koala24 napisał(a):  Skład Szeroki Bór - powiat piski drugie miejsce w kraju z najwyższym bezrobociem ale pierwszeństwo przy zatrudnieniu mają  byli ż zawodowi i byli policjanci a nawet milicjanci z emeryturami ok..3500zł.
i tu popieram koale24 w 100 %. ZZ mogłyby coś w tym kierunku zrobić, niech przypomną sobie co ma ją w statucie. Albo chociaż pomóc aby coś tam zmienic.
Może sie znow naraze ale zapytam spokojnie...W czym problem?? Wojsko nie jest instytucją charytatywną A czy w przypadku gdyby ten skład zlikwidowano te okoliczne zakłady pracy wraz z urzedem zatrudnienia przyjmą Was do pracy?? A co Wam powiedza gdy sie okaże że latami pracowaliscie w resorcie on??Odpowiem - drzwi Wam pokaza i rozmawiac nie beda chcieli A czyż nie jest tak ze ciagniecie do tych wojskowych zakladów pociotków i znajomych z calej okolicy i obrastacie te zakłady jak mech drzewo?? Mało przykladów z naszego pracowniczego podwórka jest ?? A moze patrzec nie potraficie....? Gdy zawodowemu zatrudnią żone bo w calej okolicy dla rodzin wojskowych pracy nie ma no bo oni przecież i tak dużo mają  to placz i zgrzytanie zebow w calym zakladzie... A plotek, a wskazywania palcem, a kiwania głowami - Koniec świata A jak po Was do zakładu przyjmuja Wasze dalsze i bliższe rodziny i po 5-6 roznych pociotków w małym składzie jest zatrudnionych to ok?? Oco ten cały krzyk?? - co miejsca dla rodziny nie ma??  Smile Miałem okazję obserwowac jak niektórzy sa skłonni do najwiekszego dranstwa aby tylko rodzinie etacik załatwić.... Aby zostac magazynierem śb trzeba się intensywnie uczyć 2-3 lata a wam się wydaje że wystarczy wziać z ulicy?? Aby zajmować się wojskowa księgowoscią dokumentacją zwłaszcza tajną sprawozdawczością finansami czy kadrami trzeba długich lat praktykowania i rożnych kursów Dlatego glównie brani sa byli żz bo oni ta wiedzę przeszkolenie i doswiadczenie juz mają a mon jedynie na tym oszczędza Każdy przedsiębiorca czy prywatny czy panstwowy w zakresie tzw zasobów kadrowych postępuje dokładnie tak samo więc wogóle o czym ta gadka?
Na koniec - z wypowiedzi wielu tu piszacych wyłania sie obraz ciezko pracujących rasowych cywili wszystkowiedzących, wykwalifikowanych wyuczonych i ustawicznie krzywdzonych oraz tych leni, walkoni, nieuków i debili czyli  tzw tr..ów Ejże - czyzby na pewno tak jest?? Bo z mojego doswiadczenia wynika ze jest zupelnie inaczej I tak się czasami zastanawiam ...przemawia przez niektórych tu piszacych jedynie zazdrosc o te trepowskie emerytury które spac po nocach nie dają czy zwyczajne podłe draństwo... Bylo do wojska isc i nie pyszczyć.
Offline
ozmar
Zaawansowany


**

91
0
04.01.2016
5
Kurcze jakiś czas nie zaglądałem na forum. Ale teraz czytam posty i zbiera mi się na wymioty żrecie się między sobą zamiast wspólnie walczyć o to żeby wreszcie wszyscy zarabiali godnie czy to specjalista, technik czy robotnik. Widzę że nic z tego nie będzie. Nie widzę żadnej różnicy między tym forum wirtualny a kłótniami które są na poziomie zarządów ZZ. Przykro patrzeć jak w takich ważnych sprawach skaczecie sobie do oczu. Owszem można się spierać i to nawet ostro, jeśli chodzi o poglądy polityczne czy historyczne. Ale w tym wątku wydawało mi się że chodzi (może jestem naiwny) o to abyśmy wspólnie wywalczyli godne podwyżki. Taką miałem nadzieję ale cóż wszystkie matki należy kochać. Pozdrawiam
CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM
Osa
Unregistered



 
Masz Kolego rację - już myslalem że wspólnie da sie coś zrobić Mialem nadzieje ze pomozesz ale wyszlo jak wyszlo Wojna domowa - to to co nam jedynie dobrze wychodzi Z nami jest jak w tym kawale o piekle Stoi diabeł przy kotle wsparty na widłach - papierocha kopci, z nudów ziewa, ..smoła bulgocze , z wnętrza kotła dobiegają jęki i zawodzenia...Obok spocony diabel spycha widłami wylazace z kotła duszyczki ...Lypie w strone kolegi i mówi z zazdrością - kurde - ty to masz zycie a ja sie wyrobic nie mogę ...No bo u mnie w kotle sa duszyczki Polakow a to taki narod że jak któryś chce sie wychylić to reszta go do dolu ciągnie żeby lepiej czasem nie mial Ot i spokój mam - sami sie w glab kotła ściągają...
Offline
STORM
Moderator


*****

755
99
03.06.2009
12
Ja tylko mogę od siebie skromnie dodać że WAS całkiem ta podwyżka poróżniła i skaleczyła.
Nie tędy droga Panie i Panowie. Resort się cieszy i klaszcze. A czytają Nas i to często.
Na pewno dobrze bo znają problem. A źle bo wiedzą że nie piejecie jednym głosem. To Was zgubi.
To tyle o de mnie.
Podstawą szczęścia jest wolność, a podstawą wolności odwaga!
http://www.pah.org.pl/o-pah/8/pajacyk
Offline
pcm
admin


*******

1,049
92
01.06.2009
9
(04.02.2016, 22:12)Osa napisał(a):  Każdy przedsiębiorca czy prywatny czy panstwowy w zakresie tzw zasobów kadrowych postępuje dokładnie tak samo więc wogóle o czym ta gadka?
Na jakiej podstawie tak sądzisz? . Przejedź się po firmach prywatnych i zobacz ilu tam pracuję młodych,jak to wygląda procentowo , czyżby prywaciarzowi nie zależało na doświadczeniu? tego doświadczenia w MON jak ja to określam jest za dużo i w wielu przypadkach wcale nie chodzi o kwalifikację, a same kwalifikację (czyt. papierek) to nie wszystko, liczą się też umiejętności.

Wracajmy do tematu, starczy już tego jadu.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.
Podwładny przed obliczem przełożonego powinien mieć wygląd lichy i durnowaty, tak aby swoim pojmowaniem istoty rzeczy, przełożonego nie peszył
Osa
Unregistered



 
(05.02.2016, 07:53)pcm napisał(a):  Na jakiej podstawie tak sądzisz? . Przejedź się po firmach prywatnych i zobacz ilu tam pracuję młodych,jak to wygląda procentowo , czyżby prywaciarzowi nie zależało na doświadczeniu?
Nie chodzi o jad a o zrozumienie pewnych zasad  a sa one przecież takie jak kraj dlugi i szeroki....Nasze firmy to glownie brudna produkcja, przetwórstwo i rozne usługi ...Wymieniano u mnie okna w mieszkaniu Przyjechała ekipa Jeden w moim wieku a czterech w wieku ok 30 lat Byl szef i bezpośredni wykonawcy - mistrz i czeladnicy i w takich pracach to normalne Odpowiednikiem takiego zespołu jest np tzw grupa załadowcza zlozona z pracowników fizycznych w skladzie N Gwarantuję że ci którzy te skrzynki na co dzien noszą i inne ciezkie prace wykonują to ludzie w wieku 20 - 35 lat bo starsi dawno się wykruszyli i nikt ich do takiej pracy nie przyjmie A może do OWC tak się ci młodzi pchają??Bez jaj ..Są spore problemy z przyjęciem młodych ludzi a starzy zaczynają gromadnie z pracy odchodzić Co ja obserwuję...Ze na miejsce tych starych przychodzą niewiele mlodsi a ci całkiem młodzi po pewnym czasie mają dosc tego kontrolowania, poprawiania, i całego tego naszego wojska i sobie po prostu idą Psychicznie nie wytrzymują - podobnie zresztą jak ci którzy przyjęli sie do pracy w wojsku na inne stanowiska. Dlaczego??Z bardzo prostej przyczyny takiej że oni nigdy dotychczas w wojsku nie byli i traktowanie ich jak szeregowców podczas unitarki jest dla nich szokiem bo z czymś takim oni nigdy w zyciu się nie spotkali ....
Osa
Unregistered



 
(05.02.2016, 08:50)SAJMON napisał(a):  policjant nie przyjęty na stanowisko wartownika a emerytowany żołnierz zawodowy z Orzysza który kandydował na stanowisko Komendanta OWC również odrzucony.
Jaki powód odrzucenia tych osób??
Offline
qwerty
VIP


****

428
4
09.06.2009
3
Pierwszy był w milicji a drugi w LWP



Skocz do:


Użytkownicy którzy przeglądają wątek: 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
MyTrade theme by XSTYLED © 2014.
Forum wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację