Witaj gościu.
Nie jesteś zarejestrowany albo zalogowany, aby mieć pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj się
Witaj!





.

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podwyżki płac pracowników cywilnych wojska. 2016r.
Offline
pipen0308
VIP


****

264
1
29.04.2010
10
Gosciu a co ma piernik do wiatraka.Podwyzka to podwyzka uzgodniona miedzy pracodawca a Zwiazkami.A w tym porozumieniu nie bylo mowy o jakims obcinaniu za to ze ktos chorwal krocej lub dluzej Angry
pipen0308, jest dumnym użytkownikiem Forum Oddziału Wart Cywilnych
Offline
qwerty
VIP


****

428
4
09.06.2009
3
Chodzi mi o mniejsze wyrównanie jeżeli ktoś chorował dłuższy okres to jakim cudem ma dostac tyle samo co ten niechorujacy
Offline
tadeuszscibek
Nowicjusz


*

46
0
08.01.2016
0
jeżeli ktoś był na zwolnieniu dłużej to przecież ZUS płacił wtedy i właśnie z tej racji dostało się mniejsze wyrównanie a ZUS nam nie dorzuci. Ja byłem na TACIERZYŃSKIM 2 tygodnie i też za te 2 tygodnie nie dostałem i wątpię żebym dostała z ZUS
Offline
cycu76
Nowicjusz


*

25
0
08.05.2012
0
2 RBLOG 158 zł
Offline
piotrwarta
Expert


***

115
5
15.11.2015
1
ale tu cisza .widać wszyscy pogodzeni z " wielkich "  wyrównań.....
czas zamknąć wątek......
Offline
pinezka
VIP


****

379
2
14.09.2010
5
A może nie pogodzeni, tylko nie mogą przetrawić jeszcze ile tego dostali i zastanawiają się co mają robić dalej. Natomiast z klawiatur prominętnych działaczy związkowych nic się nie ukazuje i nie wiemy czy mamy dalej wspópracować(płacić składki), czy to już koniec działalności związkowej. Panie i Panowie z zarządów może ktoś coś czy jakiś ciąg dalszy, a jeśli tak to kiedy jeśli to nie tajemnica?
pinezka, jest dumnym użytkownikiem Forum Oddziału Wart Cywilnych
Offline
celnik
Nowicjusz


*

15
1
04.12.2015
1
Patrząc na te kwoty, to nasze związki wynegocjowały podwyżki niższe niż dawała nam p. Kopacz (bo to było chyba 185 zł). Jeśli jestem w błędzie to proszę o sprostowanie. Co z wypłatą wyrównań za 13-tki tam gdzie zostały źle naliczone? Są jakieś informacje oprócz tych, którymi nas zwodzono? Panowie i Panie związkowcy działajcie póki możecie, no chyba że już nie możecie.
Offline
pinezka
VIP


****

379
2
14.09.2010
5
Bo nasze związki "robiły co mogły" żeby było lepiej a wyszło jak zwykle. Jeśli chodzi o wyrównanie 13-tki to z informacji od pani sekretarz, mają być wypłacone do końca lipca bo prawnicy ministra tak zdecydowali. Tyle w temacie
pinezka, jest dumnym użytkownikiem Forum Oddziału Wart Cywilnych
Offline
broda
Zaawansowany


**

67
0
17.09.2011
2
Być może jestem w błędzie ale w 1RBLog coś się jednak udało załatwić aby zmniejszyć dysproporcje dochodow na tożsamych stanowiskach.
Jeżeli się mylę poproszę o oddzwięk.A byłoby znacznie lepiej gdyby nie "krecia"robota jedynie słusznego ZZ jakim jest NSZZ PW.
broda, jest dumnym użytkownikiem Forum Oddziału Wart Cywilnych
Offline
broda
Zaawansowany


**

67
0
17.09.2011
2
(07.07.2016, 08:01)SAJMON napisał(a):  BRODA (OSA) 

Nie wiem Sajmon o co ci chodzi z powyższym wpisem-zwróć się do Admina niech ci może wyjaśni czy broda to Osa.Po IP komputara można sprawdzić kto jest kto.
Nie doszukuj się proszę drugiego dna tam gdzie go nie ma.
A do Osy mam gdzieś ok.300 km.To tak gwoli wyjaśnienia.
broda, jest dumnym użytkownikiem Forum Oddziału Wart Cywilnych



Skocz do:


Użytkownicy którzy przeglądają wątek: 2 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
MyTrade theme by XSTYLED © 2014.
Forum wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację