Forum Oddziału Wart Cywilnych i Pracowników Wojska

Pełna wersja: Szkolenie OWC
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Koledzy jak w waszych OWC przebiega szklenie? Co z kursami co 5 lat?
(13.10.2018, 23:19)Szerszeń napisał(a): [ -> ]Koledzy jak w waszych OWC przebiega szklenie? Co z kursami co 5 lat?

A co taki jesteś ciekawy Rysiu z 1 RBLog . Co szukasz kumpli w OWC. Najpierw chciałeś ich podpieprzać ,że dorabiają w innych JW i przychodzą do pracy zmęczeni a teraz tu piszesz   Co nie masz z kim polemizować na stronie Tarczy  a z Mareczek K i pozostałymi z Tarczy nie masz już tematu.  Jedna tura skończona ( strzelanie )  a druga w grudniu ( pisemne testy ) i teraz związek "S" walczy o zwrot pieniędzy w 100% za ten kurs w 2019r. Taką informacje chciałeś otrzymać.  Czy szukasz kumpli do polemiki. Przestań się podszywać i pisać pod innymi Nickami tylko powiedz nam pw  ile załatwiłeś podwyżki  po spotkaniu twojego guru związkowego Marka z Pełnomocnikiem. No ja już wiem nic nie załatwiliście ale dla mnie to żadna nowość.  A może  TARCZA będzie żądać 1000zł podwyżki   pod publiczkę  a RON da 200zł podwyżki i szybko weźmiecie z resztą jak co roku to robicie .ŻĄDANIA MACIE ASTRONOMICZNE A POTEM KULICIE OGON  I BIERZECIE OCHŁAPY SPADAJĄCE ZE STOŁU MON. . TAK JAK NAPISALIŚCIE O INNYCH ZWIĄZKACH  A WY CO NIE WEŹMIECIE PODWYŻKI NP. 300 ZŁOTOWEJ NA 2019R.

ŻEBY WYJAŚNIĆ  FORUMOWICZOM TO GOŚĆ KTÓRY TU PISZE POD NICKIEM SZERSZEŃ LUB OSA CZY RYSIU TO GOŚĆ Z  TARCZY PODSZYWAJĄCY SIĘ POD WIELOMA INNYMI NICKAMI KTÓRY PRÓBUJE NAWIĄZYWAĆ TEMATY BO NIKT NIE CHCE Z NIM POLEMIZOWAĆ NA STRONIE TARCZY BO TO PO PROSTU STARE  TREPISKO.
(15.10.2018, 07:25)SAJMON napisał(a): [ -> ]
(13.10.2018, 23:19)Szerszeń napisał(a): [ -> ]Koledzy jak w waszych OWC przebiega szklenie? Co z kursami co 5 lat?

A co taki jesteś ciekawy Rysiu z 1 RBLog . Co szukasz kumpli w OWC. Najpierw chciałeś ich podpieprzać ,że dorabiają w innych JW i przychodzą do pracy zmęczeni a teraz tu piszesz   Co nie masz z kim polemizować na stronie Tarczy  a z Mareczek K i pozostałymi z Tarczy nie masz już tematu.  Jedna tura skończona ( strzelanie )  a druga w grudniu ( pisemne testy ) i teraz związek "S" walczy o zwrot pieniędzy w 100% za ten kurs w 2019r. Taką informacje chciałeś otrzymać.  Czy szukasz kumpli do polemiki. Przestań się podszywać i pisać pod innymi Nickami tylko powiedz nam pw  ile załatwiłeś podwyżki  po spotkaniu twojego guru związkowego Marka z Pełnomocnikiem. No ja już wiem nic nie załatwiliście ale dla mnie to żadna nowość.  A może  TARCZA będzie żądać 1000zł podwyżki   pod publiczkę  a RON da 200zł podwyżki i szybko weźmiecie z resztą jak co roku to robicie .ŻĄDANIA MACIE ASTRONOMICZNE A POTEM KULICIE OGON  I BIERZECIE OCHŁAPY SPADAJĄCE ZE STOŁU MON. . TAK JAK NAPISALIŚCIE O INNYCH ZWIĄZKACH  A WY CO NIE WEŹMIECIE PODWYŻKI NP. 300 ZŁOTOWEJ NA 2019R.

ŻEBY WYJAŚNIĆ  FORUMOWICZOM TO GOŚĆ KTÓRY TU PISZE POD NICKIEM SZERSZEŃ LUB OSA CZY RYSIU TO GOŚĆ Z  TARCZY PODSZYWAJĄCY SIĘ POD WIELOMA INNYMI NICKAMI KTÓRY PRÓBUJE NAWIĄZYWAĆ TEMATY BO NIKT NIE CHCE Z NIM POLEMIZOWAĆ NA STRONIE TARCZY BO TO PO PROSTU STARE  TREPISKO.

PANU JUŻ DZIĘKUJEMY
Teraz widzicie gość nic nie potrafi mądrego dla was jako OWC załatwić tylko pisze proste słowa które armia go nauczyła. dziękujemy. Nie trudźcie się " Trepki z Tarczy" i przestańcie pisać pod innymi nickami .Ja nie muszę się prosić Komendanta żeby wejść do innej JW. a Tarcza musi się prosić takie macie dziwne struktury związkowe i tyle wasz jest ,że nikt z wami się nie liczy. w RON.

A teraz informacja - Związek "Solidarność" działając na rzecz OWC przesłała do 1 i 2 RBLog , CSLog oraz 22 WOG pisma odnośnie nie wykonywania badań okresowych dla kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej skoro mają aktualne badania psychologiczne i lekarskie na KPOF. Takie prawo wartownikom daje art 33a Ustawy o ochronie osób i mienia.W CSLog zostały wstrzymane już wykonywanie podwójne badań . Na dniach będzie informacja z 2 RBlog.

W czwartek tj.. 18.10.2018 r.. ukaże się informacja ze spotkania Solidarności z Pełnomocnikiem MON.
(15.10.2018, 07:25)SAJMON napisał(a): [ -> ]

Widzę Sajmon, że masz jakieś dylematy odnośnie mnie, a patrząc dalej to wobec większości użytkowników na tym forum.
Już w lutym dałem Ci do zrozumienia co o tym myślę, ale widzę że nie poskutkowało i brniesz dalej.
Może założysz swoje forum, a nie będziesz tu siał tu fermentu w stosunku do innych użytkowników i uzurpował sobie praw moderatora.
Dziwi mnie, że admin tego forum nie interweniuje, bo twoje wypowiedzi już dawno powinny być upomniane.
To nie forum polityczne, a cały ty cały czas uprawiasz politykę związkową, to nie to miejsce.

Może niejasno założyłem wątek, ale doszły do mnie informacje, że planuje się jakieś zmiany w przepisach odnośnie robienia tych kursów przez OWC.

Może admin tego forum się wypowie, stworzy regulamin użytkowników tego forum, bo w przeciwnym wypadku nie warto tu wchodzić, bo każda wypowiedź kończy się nieuzasadnionymi obelgami ze strony użytkowników typu Sajmon.