Forum Oddziału Wart Cywilnych i Pracowników Wojska

Pełna wersja: Podwyżki płac pracowników cywilnych wojska. 2016r.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, wiadomość znaleziona na profilu fb jednego ze związków:
"COŚ DRGNĘŁO !

26 kwietnia ma odbyć się spotkanie dotyczące wzrostu wynagrodzenia w tym roku. Informacja jest niepotwierdzona."

....
Macieju "COŚ DRGA" ale chyba Tobie w spodniach :-)) tak myślę sobie, bo nic innego jeszcze nie drga.
Z kwietnia na maj,z maja na czerwiec i tak w nieskończoność będą zwodzić tych biednych ludzi."NSZZ" Niewolników Wojska z Zenonem na czele przecież prężnie działa i wszystko jest bajkowo.
@pinezka ten komentarz miał być zabawny ? Wyraźnie napisałem, że jest to wiadomość napisana przez związek na profilu fb. Wyraźny jest również cudzysłów, więc nie rozumiem jak to "coś drga" ma się do moich spodni? Ani to moja reakcja ani słowa.
Ach, nie zakumałam,że nawet nie potwierdzona jest ta informacja na fejsowej zenonowej stronie. To po licho takie coś piszą? Sory MacieQ
(14.04.2016, 09:54)pinezka napisał(a): [ -> ]Hm, a prawi i sprawiedliwi jeszcze bardziej mają w w .upie pracowników wojska.
(14.04.2016, 14:20)ktoś napisał(a): [ -> ]
(14.04.2016, 09:54)pinezka napisał(a): [ -> ]Hm, a prawi i sprawiedliwi jeszcze bardziej mają w w .upie pracowników wojska.
Bardziej czy nie bardziej  to się okaże, 8 lat jeszcze nie minęło.
Ale fakt, że nie wygląda to wszystko dobrzeSad
Tak ktoś-u, dostaniemy podwyżki może 200 zł, ale nie dostaniemy 13-tek, zlikwidują zfśs i będzie suuupeer. Prawda? Będzie wtedy prawie i sprawiedliwie. Chciała bym się mylić
Chciałem podziękować panu Marek Kazimierczak z tarczy za pomoc bo inni nie chcieli odp. na moje pytania .ORAZ PRZEPROSIĆ ZA WRZUCENIE WSZYSTKICH DO JEDNEGO WORKA JESZCZE RAZ DZIĘKUJE ZA POMOC CZASAMI JEDNAK MOŻNA NA KOGOŚ LICZYĆ CO NIC NIEMA ALE MA MOJĄ I KOLEGÓW WDZIĘCZNOŚĆ Smile Smile
Czy ktoś wie po co byli dzisiaj zwoływani dyrektorzy do departamentu?